آرامش فضای انتخاباتی استان تهران مرهون تلاش‌های فراجا است

استاندار تهران:

آرامش فضای انتخاباتی استان تهران مرهون تلاش‌های فراجا است

استاندار تهران با تاکید بر فعالیت در حوزه برآوردهای اطلاعاتی و امنیتی گفت: آرامش فضای انتخاباتی استان تهران مرهون تلاش‌های فراجا است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، علیرضا فخاری امروز – جمعه – در بازدید سرزده از ستاد فرماندهی فراجای تهران که با حضور سردار عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس تهران بزرگ انجام شد، اظهار کرد: به واسطه شهادت رئیس جمهور شهید، شاهد برگزاری انتخابات زودرس با زمان محدود هستیم.

استاندار تهران عنوان کرد: وظیفه ابتدایی و مهم همه دستگاه‌هایی که مسئول حفظ آرامش و امنیت کشور خاصه تهران هستند، برآورد موقعیت‌ها می‌باشد، برآورد‌هایی که باید برای مقابله با طرح ریزی‌های دشمنان و بدخواهان انجام و راهکار‌های محتمل اثر گذار برای آنها در نظر گرفته شود.

فخاری با اشاره به برنامه‌های سوء معاندین، گروه‌های منافق و بدخواهان نظام که قصد ایجاد ناامنی و ناپایداری کشور را دارند، افزود: همه این موارد و مباحث انتظامی جزو برآورد‌ها محسوب می‌شوند و برای انجام این فریضه عظیم و حفظ امنیت، عمده مأموریت‌ها به فراجا محول شده و غالباً نیرو‌ها یا در کنترل عملیاتی و یا در مأموریت پشتیبانی می‌باشند.

وی افزود: با توجه به وظایف سنگین محول شده، استمرار و شرایط سخت تمام نشدنی فراجا، ایجاد روحیه در کارکنان این دستگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چرا که شب و روز برای فراجا وجود ندارد و به همین واسطه از زحمات و تلاش‌های ناجای ارزشمند کمال تشکر را داریم.

استاندار تهران با اشاره به مأموریت‌ها و شرایط فراجا در دو وضعیت عیان و پنهان گفت: هم اکنون در شرایط وضعیت‌های عیان هستیم و کنترل‌ها و ایجاد امنیت‌ها دارای پروتکل‌ها هستند، اما مشکل عمده در حوزه غیر عیان و پنهان است که اگر سطوح برآورد ضعیف باشد و نتوانیم در موقعیت‌های مناسب تصمیم درست بگیریم کار با مشکل روبرو خواهد شد.

فخاری گفت: به هر میزانی که در حوزه برآورد‌های اطلاعاتی کار کنیم و تحلیل و طرح ریزی‌های درست داشته باشیم به همان میزان می‌توانیم جلوتر از معاندین حرکت کنیم و همانطور که همه می‌دانند آرامش موجود در کشور و فضای انتخابات را مرهون عوامل پشت پرده امنیتی خصوصاً ناجا هستیم که انشاالله این شرایط انتظامی پایدار باشد.

بر اساس این گزارش در این نشست سردار عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس تهران بزرگ، گزارشی از عملکرد و اقدامات نیرو‌های انتظامی در جهت تأمین امنیت و آرامش در حوزه‌ها و شعب اخذ رأی استان تهران ارائه کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آرامش فضای انتخاباتی استان تهران مرهون تلاش‌های فراجا است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آرامش فضای انتخاباتی استان تهران مرهون تلاش‌های فراجا است"، کلیک کنید.