آماده باش هلال احمر در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/ادامه امدادرسانی تا پایداری شرایط

آماده باش هلال احمر در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/ادامه امدادرسانی تا پایداری شرایط

رییس جمعیت هلال احمر با اعلام آماده باش جهت امدادرسانی به مناطق سیل زده استان سیستان وبلوچستان گفت: دستورات لازم درباره اعزام بالگردها به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان صادر شده است.

به گزارش ساز ایرانی، پیرحسین کولیوند، با اشاره به سیل استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با توجه به شرایط استان سیستان وبلوچستان، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در آماده باش کامل به سر می برد. 

وی درباره اقدامات انجام شده در خصوص سیل استان سیستان و بلوچستان گفت: تیم های امدادی در «مکران» و شهرستان «دشتیاری» استان سیستان و بلوچستان مستقر شده اند. وضعیت امدادی سیل سیستان و بلوچستان را پیگیری کرده ام و دستورات لازم درباره چگونگی امدادرسانی صادر شده است.

رییس جمعیت هلال احمر ایران درباره چگونگی امدادرسانی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: دستورات لازم درباره اعزام بالگردها به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان صادر شده است. همچنین رییس سازمان امداد و نجات نیز به مناطق سیل زده اعزام شده است.

وی با بیان اینکه درباره اعزام نیروهای کمکی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان فراخوان صادر کرده ایم، افزود: به تمام امدادگران، نجاتگران و نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر فراخوان داده ایم که برای کمک به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان پای کار بیایند. 

کولیوند ادامه داد: برخی از روستاها با آب محاصره شدند و نیاز به امدادرسانی دارند. کمک های مورد نیاز مردم در کانون توجه قرار گرفته است. رییس سازمان امداد و نجات در مناطق شهرستان دشتیاری و مکران به سر می برد و و تا زمانی که شرایط این مناطق پایدار نباشد در سیستان و بلوچستان حضور دارد.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش هلال احمر در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/ادامه امدادرسانی تا پایداری شرایط" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش هلال احمر در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/ادامه امدادرسانی تا پایداری شرایط"، کلیک کنید.