آماده باش کامل اورژانس برای راهپیمایی 22 بهمن در تهران/ استقرار520 تکنسین در مسیر راهپیمایی

رییس اورژانس استان تهران تمهیدات اورژانس برای راهپیمایی 22 بهمن را تشریح کرد.

محمد اسماعیل توکلی در گفت وگو با ساز ایرانی، درباره تمهیدات اورژانس برای راهپیمایی 22 بهمن در تهران گفت: اورژانس استان تهران من دعوت از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن تمهیداتی را نیز برای ارایه خدمات درمانی و امدادی به راهپیمایان درنظرگرفته است. بر این اساس 90 دستگاه آمبولانس و 50 دستگاه موتورلانس در نقاط مختلف مسیر راهپیمایی مستقر خواهند شد.

وی ادامه داد: همچنین دو فروند بالگرد، سه دستگاه خودروی فرماندهی و یک دستگاه کامیون پشتیبان عملیات نیز در این ماموریت به کار گرفته شده است.

رییس اورژانس استان تهران با بیان اینکه پنج دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز در مسیرهای اصلی راهپیمایی مستقر خواهد شد، گفت: استقرار دو دستگاه موبایل کلینیک، 20 خودروی فرماندهی و پشتیبان، 22 دستگاه آمبولانس خصوصی در حلقه دوم و پشتیبان، پنج دستگاه خودروی تعمیرگاه سیار، یک دستگاه خودروی ارتباطات سیار از دیگر تمهیدات اورژانس برای راهپیمایی 22 بهمن 1402 است.

توکلی با بیان اینکه 520 نیروی انسانی و تکنسین اورژانس نیز در این ماموریت ها درآماده باش قرار دارند، ادامه داد: راهپیمایان در صورت بروز هرگونه حادثه یا احساس ضعف و بدحالی می توانند ضمن خونسردی به عوامل اورژانس مستقر در مسیر راهپیمایی مراجعه کرده یا با مرکز فوریت های امدادی 115 تماس بگیرند.

وی در پایان گفت: استقرار عوامل اورژانس از ساعاتی پیش از شروع راهپیمایی آغاز شده و تا پایان راهپیمایی و تخلیه کامل جمعیت ادامه خواهد داشت.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش کامل اورژانس برای راهپیمایی 22 بهمن در تهران/ استقرار520 تکنسین در مسیر راهپیمایی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش کامل اورژانس برای راهپیمایی 22 بهمن در تهران/ استقرار520 تکنسین در مسیر راهپیمایی"، کلیک کنید.