ارایه سرویس آموزشی برای ارتقای مهارت های نرم کودکان مناطق کم برخوردار

10 هزار دانش آموز در سیستان و بلوچستان و 2 هزار دانش آموز در چهارمحال و بختیاری از طریق سرویس های آموزشی یکی از شرکت های دانش بنیان، آموزش های توانمندسازی دریافت کردند.

به گزارش ساز ایرانی، عبدالله فیضل الله زاده مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: شرکت ما ارایه دهنده سرویس آموزش و مهارت های نرم مثل حل مساله، خلاقیت، حل تفکر منطقی و تجزیه و تحلیل به کودکان و نوجوانان است که این مهم ازطریق زبان های برنامه ریزی و تکنولوژی انجام می شود و بیشتر مخاطبین ما نوجوانان 9 تا 18 سال هستند.

فیضل الله زاده ادامه داد: ثبت نام نوجوانان در سیستم آموزشی ما باعث رشد قدرت حل مساله، تصمیم گیری، تفکر منطقی، تعامل اجتماعی و مهارت های شناختی دیگر در آنها می شود. مجموعه های دیگری که همانند ما کار می کنند، صرفا آموزش برنامه نویسی می دهند و سعی می کنند نوجوانان به عنوان یک مهارت، برنامه نویسی کنند، اما وجه تمایز ما این است که از برنامه نویسی به عنوان یک ابزار استفاده می کنیم.

وی کار ویژه این مجموعه را تقویت عمیق مهارت های شناختی دانست و اظهار کرد: خدمات ما به صورت ویژه در مناطق کم برخوردار کاربرد دارد، زیرا اگر کودکان مناطق کم برخوردار تصمیم گیری و حل مساله یاد بگیرند، توانمند می شوند، از این رو با اقداماتی که اجرایی کردیم در حال حاضر 10 هزار دانش آموز در سیستان بلوچستان و 2 هزار دانش آموز در چهارمحال بختیاری و دیگر استان ها تحت آموزش های ما قرار دارند.

به نقل از دبیرخانه برنامه ملی آبادیران، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تاکید کرد: تعدادی از این دانش آموزان از طریق آموزش و پرورش و برخی دیگر توسط سایر گروه های فعال در حوزه آبادانی به ما معرفی می شوند و ما با مدل آموزش خصوصی و نفر به نفر به آنها آموزش می دهیم و کمک می کنیم تا رشد کرده و تفکر منطقی پیدا کنند.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارایه سرویس آموزشی برای ارتقای مهارت های نرم کودکان مناطق کم برخوردار" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارایه سرویس آموزشی برای ارتقای مهارت های نرم کودکان مناطق کم برخوردار"، کلیک کنید.