استخراج دستکم 90 مورد نقض آشکار حقوق بشر ازسوی رژیم صهیونیستی در غزه

رییس جمعیت هلال احمر کشورمان از استخراج دستکم 90 مورد نقض آشکار حقوق بشردوستانه از سوی رژیم صهیونیستی در غزه خبر داد.

به گزارش ساز ایرانی، پیرحسین کولیوند در سومین جلسه شورای سیاست گذاری کنگره 2500 شهید امدادگر دفاع مقدس و مقاومت که ظهر امروز برگزار شد، گفت:  چندی پیش با پیگیری های جمعیت هلال احمر ایران کنگره بین المللی بشردوستانه باحضور 45 رییس جمعیت و به منظور حمایت از غزه برگزار شد. من معتقدم که نهضت صلیب سرخ و هلال احمر باید برای حمایت از مردم غزه به موضوع ورود کنند.

وی افزود: هدف ما از برگزاری کنگره شهدای امدادگر، زنده نگه داشتن یاد و پیام شهدا است. پیام شهدا را باید جدی تر دنبال کنیم و این پیام را به جوانان هلال احمری و سایر جوانان منتقل کنیم. با برگزاری کنگره شهدا، یاد شهدا را زنده می کنیم ولی مهم ترین هدف ما باید انتقال پیام شهدا باشد.

رییس جمعیت هلال احمر ادامه داد: هلال احمر باید برای توقف جنگ در غزه اقداماتی انجام دهد و تاکنون دستکم 90 مورد نقض آشکار حقوق بشردوستانه استخراج کرده است که باید مورد بررسی مجامع بین المللی قرار بگیرد.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استخراج دستکم 90 مورد نقض آشکار حقوق بشر ازسوی رژیم صهیونیستی در غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استخراج دستکم 90 مورد نقض آشکار حقوق بشر ازسوی رژیم صهیونیستی در غزه"، کلیک کنید.