استقبال از آثار استاد شهید مطهری در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، مدیر غرفه انتشارات صدرا، استقبال مخاطبان از آثار استاد شهید مطهری در سی وپنجمین دوره از نمایشگاه کم نظیر بوده و منجر به فروش آثار چاپی ایشان در موضوعات فلسفی، اجتماعی سیاسی، فقه و حقوق، تفسیر قرآن، سیره معصومین، اخلاق و عرفان و… شده است.

 استقبال از آثار استاد شهید مطهری در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مسیولین غرفه در ادامه بیان می دارند بخش قابل توجهی از خریداران کتب استاد شهید مطهری در نمایشگاه کتاب 1403 به رده سنی نوجوانان و جوانان اختصاص داشته و تمایل این طیف از جامعه به مطالعه بیانات و آشنایی با خط فکری این عالم شهید موجب مسرت و خوشحالی ماست.

نحوه خرید آثار استاد شهید مطهری در نمایشگاه کتاب

علاقه مندان به آثار استاد شهید مطهری می توانند به صورت حضوری به غرفه انتشارات صدرا واقع در مصلای امام خمینی، شبستان اصلی، انتهای راهرو 19 مراجعه نموده و کتب مورد نظر خود را با تخفیف ویژه 30 درصد خریداری نمایند. همچنین آن دسته از علاقه مندان به مطالعه آثار استاد مطهری که امکان مراجعه حضوری به نمایشگاه کتاب برایشان مقدور نمی باشد، می توانند نسبت به خرید اینترنتی از نمایشگاه کتاب اقدام نموده و کتب مورد نظر خود را همراه با 10 درصد تخفیف خریداری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایند. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کتاب در طول برگزاری نمایشگاه به تمامی نقاط کشور رایگان می باشد.

 استقبال از آثار استاد شهید مطهری در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

کدام یک از آثار استاد در نمایشگاه کتاب 1403 عرضه شده است؟

تمامی آثار استاد شهید مرتضی مطهری که شامل 124 جلد کتاب می باشد به انضمام یادداشت های استاد مطهری، مجموعه آثار طرح زرکوب، دوره های استاد و کتب مرتبط با استاد مطهری در دسترس مخاطبین این دوره از نمایشگاه قرار دارد که در مجموع حدود 200 جلد می باشد. لازم به ذکر است که 2 کتاب جدید شهید مطهری با عناوین “خطابه های اخلاقی، جلد دوم” و “مقدمه ای بر تاریخ فلسفه جدید” نیز در غرفه انتشارات صدرا موجود بوده و تاکنون مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است.

همچنین علاوه بر آثار چاپی، سخنرانی های استاد مطهری نیز در قالب فلش های 16 گیگابایتی عرضه شده که شامل 306 ساعت سخنرانی استاد در ادوار مختلف بوده و مناسب علاقه مندان به دریافت آثار صوتی این عالم فرزانه می باشد.

 استقبال از آثار استاد شهید مطهری در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

5757

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد " استقبال از آثار استاد شهید مطهری در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با " استقبال از آثار استاد شهید مطهری در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران"، کلیک کنید.