اعتراض باشگاه مس رفسنجان به فدراسیون فوتبال عراق

اعتراض باشگاه مس رفسنجان به فدراسیون فوتبال عراق

باشگاه مس رفسنجان با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال عراق از اقدام غیرحرفه ای مسیولان تیم المپیک این کشور انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، باشگاه مس رفسنجان با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال عراق از اقدام غیرحرفه ای مسیولان تیم المپیک این کشور انتقاد کرد. در نامه باشگاه مس رفسنجان خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال عراق در خصوص بازگشت منتظر محمد به اردوی تیم باشگاهی اش آمده است:

آقای محمد فرحان عبید، دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال عراق

پیرو  درخواست این فدراسیون با موافقت باشگاه مس رفسنجان ، آقای منتظر محمد جهت همراهی تیم المپیک عراق تا تاریخ سوم ماه می(14 اردیبهشت) و جهت حضور در بازی های انتخابی المپیک راهی کشور قطر شد. مطابق نامه درخواست آن فدراسیون همچنین تاکید و مکاتبه باشگاه مس رفسنجان مقرر شد این بازیکن 24 ساعت پس از بازی برابر اندونزی(13 اردیبهشت)در ایران خودش را به اردوی تیم  باشگاهی معرفی کند. با این وجود مسیولین تیم المپیک عراق در اقدامی غیر حرفه ای بازیکن باشگاه مس رفسنجان را بر خلاف توافقات قبلی با گذشت سه روز از آخرین مسابقه با خود به بغداد برده و از تهیه بلیط سفر به تهران خودداری کردند.

مسیولیت غیبت غیر موجه این بازیکن در تمرینات و مسابقه رسمی تیم فوتبال مس رفسنجان همچنین مصدومیت بازیکن این باشگاه که در بازی های تیم المپیک عراق خارج از پنجره فیفا دی رخ داده و بازیکن مصدوم بر خلاف قوانین فیفا حتی پس از مصدومیت نیز به منظور تشخیص آسیب دیدگی و درمان در اختیار تیم باشگاهی خودش قرار نگرفته مستقیما متوجه فدراسیون فوتبال عراق خواهد بود.

گفتنی است منتظر محمد به دلیل تاخیر در بازگشت به اردوی تیم مس رفسنجان در مسابقه هفته بیست و ششم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان غایب بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراض باشگاه مس رفسنجان به فدراسیون فوتبال عراق" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراض باشگاه مس رفسنجان به فدراسیون فوتبال عراق"، کلیک کنید.