اعدام میدانی یک زن و کودک فلسطینی توسط تک تیرانداز صهیونیست

منابع رسانه ای و شبکه های اجتماعی ویدیویی دردناکی را از اعدام میدانی یک کودک و زن فلسطینی در شهر غزه توسط تک تیراندازان رژیم صهیونیستی منتشر کردند.

به گزارش ساز ایرانی، شبکه الجزیره درباره این ویدیو گزارش داد که این حادثه 31 دسامبر رخ داد و طی آن یک تک تیرانداز صهیونیست مستقر در نزدیکی چهارراه «ابو اسکندر» در محله «الشیخ رضوان» در شهر غزه «عماد حازم ابو القرع» چهار ساله را به همراه دخترعمویش «هدیل هارون ابو القرع» 20 ساله هدف قرار داد و منجر به شهادت هر دوی آن ها شد.

طبق این گزارش، عماد حازم چهار ساله دست در دست دختر عمویش در حال رفتن به سوپرمارکت بود تا چیزی برای خوردن تهیه کند که هدف تک تیرانداز ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

قرار است که شبکه الجزیره جزییات بیشتری از این جنایت را فاش کند.

جنبش حماس نیز در بیانیه ای این جنایت را محکوم گرد.

حماس در بیانیه خود هدف قرار گرفتن این دو غیرنظامی بی گناه توسط تک تیرانداز صهیونیست ها در شهر غزه را اقدامی تروریستی خواند.

این جنبش همچنین خواستار پیگیری این جنایت توسط دیوان بین المللی کیفری شد.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه ای» ادعایی آن ارزیابی می کنند.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا 24 نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

طی این مدت حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به ویژه زنان و کودکان در نوار غزه صورت گرفته و بیش از 28 هزار شهید و 67 هزار مجروح برجای گذاشته است.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعدام میدانی یک زن و کودک فلسطینی توسط تک تیرانداز صهیونیست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعدام میدانی یک زن و کودک فلسطینی توسط تک تیرانداز صهیونیست"، کلیک کنید.