السنوار حرف آخر را به اسراییل و آمریکا گفت

السنوار حرف آخر را به اسراییل و آمریکا گفت

به گزارش ساز ایرانی یحیی السنوار، رهبر حماس در غزه در واکنش به پیشنهاد اخیر جو بایدن، رییس جمهور آمریکا به کشورهای میانجی اعلام کرد که جنبش حماس با کنار گذاشتن سلاح یا امضای توافق نامه ای که مستلزم آن باشد موافقت نخواهد کرد.

این مساله را روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» گزارش کرده است.

بر اساس این گزارش، السنوار تاکید کرد که حماس تنها در صورتیکه با توافق تبادل اسیران موافقت خواهد کرد که اسراییل متعهد به آتش بس دایمی باشد.

این در حالی است که خبرگزاری رویترز به نقل از منابع مصری گزارش داد: مذاکرات با میانجی های قطری، مصری و آمریکایی با هدف دستیابی به آتش بس در غزه پنجشنبه نیز در جریان بوده، اما هیچ نشانه ای از پیشرفت به وجود نیامده است.

این مذاکرات روز چهارشنبه، زمانی که ویلیام برنز، مدیر سیا (سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا) با مقامات ارشد قطر و مصر در دوحه دیدار کرد، آغاز شد تا در مورد پیشنهادی که جو بایدن، رییس جمهور ایالات متحده هفته گذشته علناً از آن حمایت کرد، گفت وگو کند. بایدن پیشنهادی سه مرحله ای را ابتکار تل آویو توصیف کرده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "السنوار حرف آخر را به اسراییل و آمریکا گفت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "السنوار حرف آخر را به اسراییل و آمریکا گفت"، کلیک کنید.