انتخابات مروّج هدف غدیر است

حجت‌الاسلام حاجی‌زاده:

انتخابات مروّج هدف غدیر است

امام جمعه شهرستان نور عنوان کرد: انتخابات یعنی تقویت نظام و حاکمیت اسلامی که منجر به اشاعه هدف غدیر می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، حجت‌الاسلام رحمت‌الله حاجی‌زاده امام جمعه شهر نور در نشست بصیرتی جهاد تبیین پیرامون انتخابات و مشارکت حداکثری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور اظهار کرد: اسلام با وجود همه دشمنان خود از صدر اسلام تاکنون از منافقین، معاندین، یهود و … همچنان سربلند و موفق بوده و این به این دلیل است که اسلام قائل به شخص نیست.

وی اضافه کرد: غدیر نشان داد که اسلام قائل به شخص نیست و تعریف غدیر و هدف غدیر همین است، غدیریعنی معرفی بهترین شخص زمان برای پیاده کردن حکومت الهی در جامعه اسلامی.

انتخابات مروّج هدف غدیر است

امام جمعه شهر نور با اشاره به اینکه نظام اسلامی ما در امتداد غدیر است، ادامه داد: نظام اسلامی بستری است که به‌واسطه آن حکومت الهی در جامعه پیاده می‌شود.

حاجی‌زاده با تأکید بر اینکه مهم‌ترین گرفتاری ما در طول ۴۵ سال عدم تبیین صحیح مبانی دین است، یادآور شد: انتخابات یعنی تقویت نظام اسلامی، تقویت نظام اسلامی یعنی تقویت حاکمیت اسلامی و تقویت حاکمیت اسلامی یعنی همان اشاعه هدف غدیر خم.

وی متذکر شد: اگر مبانی دینی در جامعه درست تبیین می‌شد اکنون برای دعوت مردم به انتخابات دغدغه نداشتیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات مروّج هدف غدیر است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات مروّج هدف غدیر است"، کلیک کنید.