ایجاد زیرساخت برای تحقق تمدن اسلامی با تاسیس دانشکدگان

ایجاد زیرساخت برای تحقق تمدن اسلامی با تاسیس دانشکدگان

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: هدف از تشکیل دانشکدگان ایجاد زیرساخت و بستر لازم برای تحقق تمدن اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، محمدرضا دهقانی اشکذری، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید هماهنگی و برنامه ریزی استان یزد با اشاره به فرمایش رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی «ره» مبنی بر اینکه همه مقدرات و سرنوشت جامعه در دانشگاه رقم می خورد، اظهار کرد: در چند سال اخیر دانشگاه آزاد اسلامی مسیر درست که همان رشد و تعالی و اولویت به مقوله مهارت آموزی را پیموده که بیانگر تغییر از تیوری محض به سمت مهارتی است.

وی دانشکده مهارت و کارآفرینی و تعلیم و تربیت آزاد اسلامی یزد را از نخستین دانشکدگان در سطح کشور دانست و افزود: هدف از تشکیل دانشکدگان ایجاد زیرساخت و بستر لازم برای تحقق تمدن اسلامی است. ایجاد دانشکدگان تغییر رویکرد از تیوری محض به مهارت آموزی بوده و که نشان از پیمودن مسیر درست پیشرفت دارد. 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد ابوالقاسم میرحسینی معاون هماهنگی و برنامه ریزی استان را فردی صبور و توانمند عنوان کرد که در مدت مسیولیت با تلاش صادقانه منشا خدمات ارزشمندی برای واحد های استان یزد بوده و با اشاره به سوابق حسینعلی لازمی در ریاست و معاونت اداری – مالی و معاونت آموزشی – دانشجویی واحد بافق و در سال اخیر معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر مطرح کرد: با سوابق درخشانی که وی دارد، امید است در ساماندهی به گزارش ها فرهنگی و ثبت اموال دانشگاه تسریع شود.

حضور در پایه صندوق های رای نقش سزایی در پیشرفت کشور دارد

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی یزد نیز با اشاره به دنیای پر از ظلم و ستم در عصر حاضر گفت: حضور مردم در پایه صندوق های رای و انتخاب فرد شایسته گام بلندی است که در پیشرفت کشور در شرایط کنونی نقش به سزایی دارد.

حجت الاسلام حسن زارع تحصن دانشجویان در دانشگاه های آمریکا و اروپا را نمونه ای از وجود جوانانی عدالت خواه و ستیزه جو با ظلم حاضر دانست که نسل جوان باید تلاش کنند که همپای آنان باشند و کم ترین کار شرکت پرشور در انتخابات است و حامی کشور در همراهی مردم غزه خواهد بود.

به گزارش ساز ایرانی، در پایان روسای واحد های دانشگاهی با اهدا لوح از خدمات ابوالقاسم میرحسینی قدردانی و حکم سرپرستی معاون هماهنگی و برنامه ریزی استان به حسینعلی لازمی اهدا شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد زیرساخت برای تحقق تمدن اسلامی با تاسیس دانشکدگان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد زیرساخت برای تحقق تمدن اسلامی با تاسیس دانشکدگان"، کلیک کنید.