ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی استان سمنان چندی پیش با حضور مصطفی ضمیری رییس سازمان املاک نیروهای مسلح ،شهردار ،اعضای شورای شهر و جمعی دیگر از مسیولین اجرایی کلنگ احداث شهرک دیپلمات سمنان به زمین زده شد .

گفتنی است در طراحی این شرکت مجموعه ای از طراحی های مدرن و به روز در نظر گرفته شده است.

قابل ذکر است که پیش از این ،زمین این مجموعه در مالکیت سازمان صنایع دفاع بود که با تغییر کاربری در اختیار مالکان خصوصی و شهرداری سمنان قرار گرفت.

ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

در آیین افتتاح این شهرک دکتر مصطفی ضمیری رییس سازمان املاک نیروهای مسلح طی سخنانی گفت:یکی از سیاست های دولت فعلی بحث تامین مسکن است و وزارت دفاع نیز به خاطر همراهی با دولت محترم اقداماتی را داشته است و یکی از اقدامات این مجموعه 50 هکتاری است که از چندین سال پیش در دستور کار وزارت دفاع قرار گرفت و در قالب قانون انتقال پادگان ها دنبال شد و جلسات مختلفی برای تغییر کاربری برگزار گردید.

با اقداماتی که انجام شد و تفاهم نامه صورت گرفته 59 درصد سهم شهرداری و 49 درصد سهم وزارت دفاع شد. عواید حاصله از این موضوع به وزارت دفاع می رسد.

انتظار این است که از این به بعد که کار در حوزه شهرداری می باشد، در بحث صدور پروانه ساخت ،تسریع گردد.

ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

در ادامه موسوی شهردار سمنان نیز طی اظهاراتی بیان داشتند:تقدیر و تشکر دارم از مهندس جهان غیبی که در این عرصه ورود پیدا کردند و شهرداری سمنان نیز در آماده سازی همراهی لازم را دارد که انشاالله این شهرک یه شهرک الگویی در شهر سمنان باشد. تا بتوانیم سمنان را یک شهر بسیار بسیار خوب در زمینه های رفاه و آسایش و شهری جهانی در عرصه های گردشگری تقدیم آیندگان کنیم .انشاالله.

تقدیر و تشکر میکنم از وزارت دفاع پشتیبانی نیروهای مسلح که این واگذاری رو به گونه ای برنامه ریزی کردند که موجبات برکات ، برای شهروندان عزیز سمنانی باشد.

خوشبختانه جدای از عرصه های مسکونی و خدماتی و تجاری بخش هایی به بیمارستان و فضاهای اداری اختصاص داده شده است .

ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

موسوی همچنین افزود:با مصوبه شورای شهر ساختمان اداری شهرداری سمنان در زمینی به مساحت سیزده هزار متر ،نیز در همین شهرک ساخته میشود.همچنین احداث بیمارستان توسط بخش خصوصی در این شهرک برنامه ریزی شده است.

شهردار سمنان ضمن تشریح برخی برنامه ها برای توسعه شرق سمنان،آینده درخشانی را برای این شهرک پیش بینی کرد.

در ادامه این مراسم از پدر شهیدان عبدوس و جدیدی تجلیل به عمل آمد

ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

»مهندس جهان غیبی به عنوان مجری طرح شهرک دیپلمات،ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همشهریان محترم سمنانی، به ارایه توضیحاتی در خصوص این شهرک پرداختند، و آن را نقطه قوت سمنان دانستند.

ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

سپس با ارایه آمار و ارقام، تعداد قطعات زمین مسکونی را مشخص کردند و گفتند با توجه به اینکه تعدادی از همشهریان محترم اقدام به خرید زمین مسکونی نموده اند، این مجموعه نیز نسبت به صدور سندهای قطعی به نام اشخاص اقدام کرده است. و هم اکنون برخی در حال اخذ جواز برای ساخت و ساز هستند.

وی خاطرنشان کرد با توجه به قیمت کارشناسی اعلام شده برای زمین ها ،با سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی در این شهرک، کنترل تورم در بخش ساختمان در شهر سمنان را شاهد خواهیم بود.

ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

مجری شهرک دیپلمات،ورود تعاونی های مسکن و انجمن انبوه سازان را موجب تقویت اقتصادی و حمایت در خانه دار شدن مردم و کاهش ضرر و زیان و سوی استفاده های احتمالی دانست.

شایان ذکر است شهرک دیپلمات دارای قطعات مسکونی در متراژ مختلف و با تراکم های ساخت متفاوت از 2 تا 5 طبقه،آماده سرمایه گذاری بخش خصوصی و مردمی می باشد.

ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

علاقه مندان می توانند جهت خرید زمین مسکونی و سرمایه گذاری به دفتر این شهرک واقع در بلوار شهید اخلاقی ابتدای شهرک دیپلمات مراجعه و یا با شماره تلفن های 09121319315و09121317813 تماس بگیرند.

ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شدایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد شهرک دیپلمات باعث توسعه شهر سمنان خواهد شد"، کلیک کنید.