برهانی: همه از مشکلات استقلال مطلع هستند

برهانی: همه از مشکلات استقلال مطلع هستند

ساز ایرانی/آذربایجان شرقی پیشکسوت استقلال می گوید این تیم برای قهرمانی علاوه بر کادرفنی و بازیکنان خوب، خیلی چیز های دیگر هم می طلبد که استقلال باید به آن ها برسد.

2 تیم مس سونگون ورزقان و شهرداری آستارا در چارچوب هفته بیست ویکم لیگ دسته اول فوتبال از ساعت 14:45 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی تبریز به دیدار هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر صفر مسی ها به اتمام رسید.

به گزارش ساز ایرانی، آرش برهانی پس از این مسابقه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به تیم خوب مس سونگون تبریک می گویم. بازی خوبی بود ما کارهای لازم را انجام دادیم. روی اشتباه، یک گل عقب افتادیم. با بازیکنان راجع به اینکه توپ بلند بازی می کنند و باید مراقب باشیم و سر اول را بزنیم صحبت کرده بودیم. تاوان جوان گرایی تیم خودمان و کوبل داوری را دادیم. در صحنه ای که گل مساوی را زدیم لطفا کارشناس ها نظر بدهند. داور جوان بود و در برخی صحنه ها می توانست بهتر سوت بزند و انشاالله این صحنه ها کارشناسی شوند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا ادامه داد: نیمه اول سوار بازی بودیم و خیلی خوب کار کردیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه یک گل خورده بودیم در یکی-دو صحنه ضد حمله خوردیم و فکر می کنم دقیقه 90 بود که بازی 2 بر صفر شد.

برهانی افزود: ما در زمین تلاش می کنیم. یکسری مسایل را بچه ها تحمل می کنند و با آن ها سر و کله می زنند. مشکلاتی داریم؛ از لحاظ مالی 3-2 بازیکن مان طلب شان را نگرفته اند. یکسری مشکلات درون خانوادگی وجود دارد و انشاالله این هفته بازیکنانی که مطالباتشان را دریافت نکرده اند؛ مبلغی دریافت خواهند کرد.

او درباره سردی هوای تبریز گفت: هوا سرد بود. شاید یک ذره سنگین بود. من با محمد نصرتی صحبت کردم و گفت تاثیر گذار است. شاید بازیکنانی که عادت ندارند را سنگین کند. البته برای هر 2 تیم سرد بود و باید به فکر بازی های بعدی باشیم. بازی های بعدی حساس و مهم هستند.

آیا شهرداری آستارا در لیگ یک خواهد ماند؟ او در پاسخ به این سوال گفت: آره، تیم ما خیلی خوب است. نیمه اول را راضی بودم و بازیکنان خیلی خوب آرایش گرفته بودند. در قالب 433، که فقط 4-3 روز است بازی می کنیم، بچه ها خیلی خوب قالب گرفتند. امیدوارم در بازی های بعدی 433 مد نظر من شکل بگیرد.

پیشکسوت استقلال در رابطه با شرایط فعلی این تیم بیان کرد: برای قهرمانی عوامل مختلفی دخیل هستند. جواد نکونام را داریم که به او افتخار می کنیم و از کار کردنش لذت می بریم. بازیکنان خیلی خوبی داریم. در انزلی طوری بازی کردند انگار استقلال میزبان است. نمی توان تنها بر دانش کادرفنی و بازیکنان اتکا کرد. قهرمانی خیلی چیز های دیگر هم می طلبد که استقلال باید به آن ها برسد. همه از مشکلات استقلال با خبر هستند. دم نکونام گرم واقعاً کار کردن با این شرایط خیلی سخت است. بچه ها دوستش دارند و همه جوره او را قبول دارند و پشت جواد هستند. اما باید همه ابزار های قهرمانی فراهم شود. صدرنشینی تلاش کادرفنی و بازیکنان بوده و حمایت هواداران خیلی مهم است که خیلی خوب حمایت می کنند و مثل قبل نیستند که انحراف پیدا کنند و همه پشت هم هستند.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برهانی: همه از مشکلات استقلال مطلع هستند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برهانی: همه از مشکلات استقلال مطلع هستند"، کلیک کنید.