برگزاری نمایشگاهی از آثار شیرین معیا در باگالری

برگزاری نمایشگاهی از آثار شیرین معیا در باگالری

نمایشگاه «وهم» با آثاری از شیرین معیا روز جمعه، ۲۲ تیر ماه در باگالری به نمایش درمی‌آید.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، شیرین معیا، هنرمند فارغ‌التحصیل از مقطع کارشناسی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی است. آثار او تاکنون به صورت نمایشگاه‌های متعددی در گالری‌های مختلفی از جمله ایده، شلمان، آ و.. برگزار به نمایش درآمده است.

در بخشی از بیانیه‌ این نمایشگاه آمده: «دقیقا نمی‌دانیم ما در این جهانیم یا جهانی در درون ماست، با ساختن جهان زیبای درون‌مان خالق بهترین‌ها در جهان‌مان باشیم. هنر شیرین معیا، دنیایی را خلق می‌کند که هم بسیار شخصی است و هم پر از تناقضات و برخورد‌هایی که هم بازتابی از درونیات هنرمند است و هم این امکان را به ما می‌دهد تا خودمان را در آن ببینیم. زیبایی‌شناسی نقاشی‌های شیرین با تضاد تعریف می‌شود».

علاقه‌مندان به بازدید از آثار این نمایشگاه می‌توانند از ۲۲ تیر ماه تا ۵ مرداد ماه هر روز از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰ و جمعه‌ها از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰ به باگالری مراجعه کنند. نشانی گالری: بلوار ارتش غرب، خیابان بهاران، بن‌بست نسترن، پلاک ۱، ساختمان مدرن پلازا، طبقه ۶، واحد ۶۰۲ و ۶۰۳

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری نمایشگاهی از آثار شیرین معیا در باگالری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری نمایشگاهی از آثار شیرین معیا در باگالری"، کلیک کنید.