بهزاد نبوی: اصلاح‌طلبان روی میرحسین موسوی حساب نکنند/ تحریمی‌ها به حرف ما گوش نمی‌کنند

بهزاد نبوی: اصلاح‌طلبان روی میرحسین موسوی حساب نکنند/ تحریمی‌ها به حرف ما گوش نمی‌کنند

در حالی که اصلاح‌طلبان به منظور آنچه تلاش برای بیدار ساختن آرای مرددان و خاکستری‌ می‌نامند، در پی به میدان آوردن میرحسین موسوی می‌باشند، بهزاد نبوی تاکید می‌کند اصلاح‌طلبان نباید روی موسوی حساب کنند.

به گزارش ساز ایرانی به نقل از مشرق نیوز، بهزاد نبوی طی سخنانی در نشست حزب توسعه ملی ایران اسلامی و با حضور آذر منصوری رئیس جبهه اصلاحات با اشاره به تلاش های خود در دوره های گذشته انتخابات برای به وارد کردن وی به فضای انتخابات گفت: آن وقت ها که مهندس موسوی و خانم رهنورد حصر نبودند،  ۵ بار به دیدار مهندس موسوی رفتم تا وی را وادار کنم که وارد فضای انتخابات شود اما وی نهایتا از تهران رفت و تنها یک بیانیه داد.
وی در ادامه با بیان اینکه آقای نمی توان از میرحسین موسوی توقع داشت طوری رفتار کند که ما دوست داریم، اظهار داشت: نباید روی این ها(موسوی و رهنورد) حساب باز کرد و خیلی نباید دنبال این موضوع بود.
نبوی همچنین با بیان اینکه تحریمی ها و براندازها هم به حرف اصلاح طلبان گوش نمی کنند، تصریح کرد اصلاح طلبان باید به دنبال افراد بینابین باشند.
این عضو جبهه اصلاحات همچنین با انتقاد طرح موضوعاتی در خصوص وزرای احتمالی دولت پزشکیان نیز بر ضرورت عدم ورود به این مساله تاکید کرد و گفت: بیان این مساله نوعی احساس تقسیم غنائم و ارث و میراث است. مضاف بر اینکه طرح این مسائل خود می تواند منشا اختلافات و مشکلات جدیدی شود.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهزاد نبوی: اصلاح‌طلبان روی میرحسین موسوی حساب نکنند/ تحریمی‌ها به حرف ما گوش نمی‌کنند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهزاد نبوی: اصلاح‌طلبان روی میرحسین موسوی حساب نکنند/ تحریمی‌ها به حرف ما گوش نمی‌کنند"، کلیک کنید.