بیشترین میزان مصرف گاز در کدام شهرهاست؟

بیشترین میزان مصرف گاز در کدام شهرهاست؟

به گفته رییس مرکز راهبری کنترل گاز کشور، اکنون از نظر استانی، تهران بیشترین مصرف گاز را داشته و بعد از آن، استان های اصفهان و خراسان رضوی در رتبه های دوم و سوم قرار داشتند.

به گزارش ساز ایرانی، کوشکی – رییس مرکز راهبری کنترل گاز کشور اظهار کرد: روز گذشته میزان مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری به عدد 665 میلیون مترمکعب رسید و تقریبا رکورد مصرف امسال این عدد است و سابقه نداشته رکورد مصرف را در اسفندماه داشته باشیم اما در حال حاضر این اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: در روزهای آینده هم با توجه به تداوم سرما در کشور، میزان مصرف گاز افزایش پیدا می کند و تا حدود 680 میلیون مترمکعب این افزایش را خواهیم داشت. استان های شمالی کشور مانند گلستان، مازندران، گیلان و استان خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی در حال حاضر وضعیت فشار هستند و تقریبا در برخی شهرها شرایط نسبتا بحرانی وجود دارد.

او در یک گفت وگوی تلویزیونی تصریح کرد: هموطنان ما در این شهرها به خصوص دقت لازم را داشته باشند و پویش هر خانه یک اتاق گرم را در نظر بگیرند و میزان گاز مصرفی را به حداقل برسانند و زمانی که از منزل خارج می شوند، سیستم های گرمایشی را خاموش کنند که ما بتوانیم در روزهای سرد پیش رو با مدیریت مصرفی که هموطنان دارند بتوانیم این روزها را به سلامت پشت سر بگذاریم.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیشترین میزان مصرف گاز در کدام شهرهاست؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیشترین میزان مصرف گاز در کدام شهرهاست؟"، کلیک کنید.