ترور «الجولانی» و تشدید اختلافات درونی گروهک تحریرالشام

ترور «الجولانی» و تشدید اختلافات درونی گروهک تحریرالشام

گزارش‌هایی درباره ترور «محمد الجولانی» رهبر گروهک تروریستی تحریرالشام منتشر شده که نشان‌دهنده عمق اختلافات داخلی در این گروهک و هرج و مرج در ادلب است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، «ابومحمد الجولان»ی سرکرده گروهک تروریستی تحریرالشام که در ادلب (شمال غرب سوریه) دولت خودخوانده ای به راه انداخته، از ده روز قبل توسط مخالفانش مسموم شده است.

المیادین عصر امروز با انتشار این خبر تاکید کرد که وضعیت سلامت الجولانی مناسب نیست و وی تحت مراقبت پزشکی برای مواجهه با عوارض این مسمومیت قرار گرفته است.

براساس این گزارش، دستگاه امنیتی وابسته به تحریر الشام در ادلب تحقیقات گسترده‌ای برای شناسایی عوامل این ترور انجام داده و به این نتیجه رسیده که الجولانی پس از خوردن یک نوشیدنی مسموم، ترور شده است.

همچنین گفته می شود که الجولانی در جلسه‌ای در منزل خود با سرکرده گروهک تروریستی جیش‌الاحرار از دیگر گروه‌های تروریستی-تکفیری  با نوشیدنی مسموم شده است.

این درحالی است که وضعیت در استان ادلب سوریه که به مامن تروریست‌های تکفیری تبدیل شده طی ماه‌های اخیر شاهد بی‌ثباتی ناشی از رقابت تروریست‌ها بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترور «الجولانی» و تشدید اختلافات درونی گروهک تحریرالشام" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترور «الجولانی» و تشدید اختلافات درونی گروهک تحریرالشام"، کلیک کنید.