تصادف زنجیره ای 7 خودروی سواری/ 10 نفر مصدوم شدند

تصادف زنجیره ای 7 خودروی سواری/ 10 نفر مصدوم شدند

به گزارش ساز ایرانی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تصادف زنجیره ای هفت خودرو در اتوبان خرازی با 10 مصدوم خبر داد.

محمد شریعتی در گفت وگو با ساز ایرانی، درخصوص جزییات حادثه تصادف زنجیره ای، اظهار کرد: حادثه تصادف زنجیره ای هفت خودرو در اتوبان خرازی ساعت 00:52 بامداد امروز سه شنبه 22 خردادماه به ستاد فرماندهی آتش نشانی گزارش شد.

وی افزود: بر اثر این حادثه هر دو لاین اتوبان درگیر شده بود و ماموران آتش نشانی از ایستگاه های شماره یک، هشت و 16 به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ماموران اعزامی بی درنگ نسبت به رهاسازی محبوسان اقدام کردند، هفت نفر دچار جراحت سطحی و سه نفر جراحت شدیدتری داشتند که تحویل عوامل اورژانس شدند.

شریعتی اضافه کرد: خودروهای اصلی عامل این تصادف با برخورد به گاردریل به لاین مخالف وارد می شوند و سه خودروی دیگر نیز در لاین مخالف که از مسیر شمال به جنوب تردد می کردند درگیر این حادثه شدند.

وی با اشاره به اینکه عملیات مذکور حدود یک ساعت و 50 دقیقه تا پاک سازی کامل و آزادسازی خیابان به طول انجامید، تصریح کرد: علت تصادف توسط پلیس راهوار پیگیری و بررسی می شود، بخشی از گاردریل ها برای نجات خودروهایی که درگیر شده بود، با دستگاه های هیدرولیک بریده شد تا افراد محبوس نجات پیدا کنند.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف زنجیره ای 7 خودروی سواری/ 10 نفر مصدوم شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف زنجیره ای 7 خودروی سواری/ 10 نفر مصدوم شدند"، کلیک کنید.