تقدیر کولیوند از مشارکت هلال احمری ها در انتخابات

تقدیر کولیوند از مشارکت هلال احمری ها در انتخابات

رییس جمعیت هلال احمر در پیامی از مشارکت پرشور اعضای این جمعیت در انتخابات روز گذشته قدردانی کرد.

به گزارش ساز ایرانی، پیرحسین کولیوند، در پیامی با اشاره به مشارکت روزگذشته خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر در انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نوشت: « در فروزش همبستگی ملی و جهاد انتخابات که شعله های وحدت و اتحاد ملت شریف ایران گرمای انتخابات را در زمستانی سرد به رخ جهانیان کشید، نیروهای امدادی و داوطلب جمعیت هلال احمر در دو جبهه خدمت به میلیون ها شرکت کننده در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خدمت به مردم سیل زده در چند استان کشور، با عمل کردن به تکلیف و فریضه امدادگری، حقیقتی روح بخش از نوعدوستی و انجام وظیفه را به نمایش گذاشتند.

امدادگران، جوانان، داوطلبان و کارکنان نجیب و فداکار جمعیت هلال احمر ضمن مشارکت در امر انتخابات، با مسیولیت پذیری در حوزه های اخذ رای، فضایی سرشار از آرامش را در جوار صفوف فشرده انتخابات خلق کردند که شایسته قدرشناسی است.

بدین وسیله از همکاران گرامی خود که از ستون های انجام انتخابات یازدهم اسفند بودند و بر رضایت مردم از این وفاق ملی افزودند، کمال تشکر و قدردانی را ابراز می دارم و از خداوند متعال برای یکایک آنان عزت و سرفرازی روزافزون خواستارم.»

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقدیر کولیوند از مشارکت هلال احمری ها در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقدیر کولیوند از مشارکت هلال احمری ها در انتخابات"، کلیک کنید.