جاسازی ۴۳ کیلو تریاک در پراید – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

جاسازی ۴۳ کیلو تریاک در پراید - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، سرهنگ محمدقاسم طرهانی گفت: در اجرای طرح مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، روز گذشته مأموران کلانتری ۱۷۴ قیام دشت و عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ری حین گشت زنی و پوشش دهی انتظامی در محور”اتوبان امام رضا (ع) ” به یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک سرنشین مشکوک و دستور ایست را صادر می‌کنند.

وی افزود: در این حین راننده پراید به محض مشاهده مأموران سریعاً اقدام به فرار کرده و عملیات تعقیب و گریز آغاز شد و پس از طی مسافتی با بکارگیری نیروهای کمکی خودرو متوقف و راننده نیز دستگیر شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی توقیف شده مقدار ۴۳ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، تاکید کرد: پلیس همواره مصمم است با هرگونه فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر که امنیت و سلامت جامعه را مورد تهدید قرار می‌دهند برخورد کند و تحقق نتیجه مطلوب این امر مستلزم مشارکت همگانی مردم با پلیس در گزارش اینگونه موارد از طریق تلفن ۱۱۰ است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاسازی ۴۳ کیلو تریاک در پراید – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاسازی ۴۳ کیلو تریاک در پراید – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.