جهش در مدرسه سازی در سایه اراده جوانان متعهد ایرانی و همراهی خیرین

جهش در مدرسه سازی در سایه اراده جوانان متعهد ایرانی و همراهی خیرین

رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به گذشت نیم قرن از تاسیس این سازمان، گفت: جهش در مدرسه سازی در سایه اراده جوانان متعهد ایرانی و همراهی خیرین مدرسه ساز مسیر روشن خود را یافته است و به لطف الهی پیش خواهد رفت.

به گزارش ساز ایرانی و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس این سازمان در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس سازمان نوسازی مدارس کشور آورده است:«سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در 28 اردیبهشت ماه سال 1354 به عنوان بازوی عمرانی وزارت آموزش و پرورش تاسیس شد. اکنون با گذشت نیم قرن از تاسیس این سازمان، که رشد و بالندگی و تکامل آن در دوران شکوهمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بروز و ظهور نموده است ، ضرورت و اهمیت وجود چنین نهادی در کشور بر هیچ کس پوشیده نمانده است. 

با بررسی دقیق وضعیت موجود فضاهای آموزشی کشور به ویژه در دوسال خدمت دولت مردمی سیزدهم  با پیش از انقلاب، به وضوح می توان نتایج شیرین خدمات این سازمان را در میهن عزیزمان مشاهده کرد.

امروز می توان با افتخار این سازمان را یکی از پیشروترین دستگاه های فنی و عمرانی کشور دانست که به لطف حضور مهندسان، متخصصان و نخبگان جوان و همراهی خیرین مدرسه ساز ، توانسته است فضاها و بناهایی ماندگار و درخور شان نام ایران و ایرانی احداث نماید.

جهش در مدرسه سازی در سایه اراده جوانان متعهد ایرانی و همراهی خیرین مدرسه ساز مسیر روشن خود را یافته است، و به لطف الهی پیش خواهد رفت. به این منظور در طول چند سال گذشته افزایش اعتبارات و مشارکت های مردمی به عنوان ابزار اصلی در فضاهای آموزشی و پرورشی استاندارد و ایمن از دغدغه های اصلی مدیران  سازمان بوده و تلاش های ماندگاری در این حوزه انجام گرفت که خوشبختانه مورد توجه دولت انقلابی و مجلس محترم واقع شده است.

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با برخورداری از سرمایه ارزشمند اعتماد مردم، خیرین نیک اندیش و با تعامل سازنده با سایر نهادها و دستگاه های اجرایی در راستای مسیولیت اجتماعی در نهضت مقدس مدرسه سازی و با گسترش فضاهای آموزشی و پرورشی در قالب حدود 32 هزار کلاس درس در دوسال گذشته، برای آینده سازان ایران اسلامی بیش از پیش درخشیده و پرچم پرافتخار کشورمان را در جای جای این آب و خاک برافراشته است.

ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز تاسیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به خدمت خانواده پرتلاش، جهادی و نیک اندیش نهضت بزرگ مدرسه سازی ایران، رجای واثق داریم با توسعه و تقویت روحیه و تفکر انقلابی حاکم بر جان جوانان و نوجوان متعهد و متخص همیشه همراه و عاشق و با بهره گیری از ظرفیت گروه های جهادی، مردمی، خیرین نیک اندیش وتحقق شعار محوری «مدرسه سازی، تجلی مردمی سازی» در نیل به اهداف و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و پیشرفت و آبادانی و سربلندی آینده سازان این مرز و بوم، اثر گذار و سهم قابل اعتباری ایفا خواهیم نمود.»

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جهش در مدرسه سازی در سایه اراده جوانان متعهد ایرانی و همراهی خیرین" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جهش در مدرسه سازی در سایه اراده جوانان متعهد ایرانی و همراهی خیرین"، کلیک کنید.