حملات گسترده پهپادی و راکتی حزب الله علیه صهیونیست ها

حملات گسترده پهپادی و راکتی حزب الله علیه صهیونیست ها

حزب الله لبنان از انجام عملیات گسترده پهپادی و راکتی علیه رژیم صهیونیستی خبر داد.

به گزارش ساز ایرانی، حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که در حمایت از ملت غزه و مقاومت فلسطین در حمله ای پهپادی یک هدف در جنوب منطقه لیمان را هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است: به رغم تلاش دشمن برای مقابله با این پهپادهای انتحاری با استفاده از موشک های سامانه گنبد آهنین، پهپادها به زمین رسیده و منفجر شدند. برخی از این موشک ها در منطقه نهاریا افتاده و خسارت هایی به همراه داشتند.

حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به تجاوز صهیونیست ها به روستاهای جنوب لبنان و منازل غیرنظامیان ، مجاهدان مقاومت توپخانه های دشمن در منطقه الزاعوره را با ده ها موشک کاتیوشا هدف قرار دادند.

در این راستا، رسانه های صهیونیستی نیز گزارش دادند که شهرک نشینان صهیونیست در کریات شمونه به دلیل آتش سوزی هایی که در پی حملات حزب الله بوجود آمده ، این منطقه را تخلیه کردند.

حزب الله لبنان همچنین از شهادت یکی از رزمندگان این جنبش به نام حسین احمد ناصرالدین ملقب به «سراج» متولد سال 1980 در منطقه العباسیه در جنوب لبنان خبر داد.

از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در حدود هشت ماه قبل، حزب الله لبنان در راستای همبستگی با فلسطینی ها در غزه و حمایت از مقاومت فلسطین، بر حملات موشکی و پهپادی خود علیه پایگاه ها و شهرک های دشمن صهیونیستی واقع در شمال فلسطین اشغالی افزوده است.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات گسترده پهپادی و راکتی حزب الله علیه صهیونیست ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات گسترده پهپادی و راکتی حزب الله علیه صهیونیست ها"، کلیک کنید.