حکم اعدام یک تروریست عامل موساد اجرا شد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

حکم اعدام یک تروریست عامل موساد اجرا شد - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی به نقل از قوه قضاییه، یک عامل موساد که با هویت جعلی از کشور خارج شده بود، 13 روز بعد با هماهنگی قضایی و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و سپاه در یکی از کشورهای همسایه دستگیر شد و در نهایت، امروز اعدام شد.

8 بهمن سال گذشته وزارت دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که حوالی ساعت 23:30 حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش بینی ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

یکی از عوامل اصلی انجام این عملیات، اسفند ماه سال 98 از طریق فضای مجازی با عوامل موساد ارتباط می گیرد. این فرد از سال 98 تا سال 1401 عملیات های مختلفی برای موساد در کشور انجام می دهد تا برای انجام عملیات های بزرگ تر آماده شود.

در سال 1401 این عامل موساد در اصفهان با اجاره سوله ای و خرید یک نیسان و سه خودروی سواری، چند ریز پرنده را وارد کشور کرد.

8 بهمن ماه سال گذشته 4 ریز پرنده که از طریق ماهواره های رژیم صهیونیستی هدایت می شدند به سمت یکی از مراکز وزارت دفاع حرکت کردند که سامانه های پدافندی آنها را شناسایی و مورد هدف قرار می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین جعفری رییس کل دادگستری اصفهان در این زمینه گفت: این عامل موساد با هویت جعلی از کشور خارج می شود و در نهایت 13 روز بعد با هماهنگی قضایی و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و سپاه در یکی از کشورهای همسایه دستگیر می شود.

در نهایت حکم اعدام این عامل موساد امروز اجرا شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حکم اعدام یک تروریست عامل موساد اجرا شد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حکم اعدام یک تروریست عامل موساد اجرا شد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.