خاکساری رئیس هیئت ورزش باستانی و کشتی پهلوانی همدان باقی ماند

با اخذ ۱۹ رأی؛

خاکساری رئیس هیئت ورزش باستانی و کشتی پهلوانی همدان باقی ماند

غلامرضا خاکساری با جلب آرای اعضای مجمع انتخابات هیئت ورزش باستانی و کشتی پهلوانی استان همدان، به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس این هیئت باقی ماند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، مجمع انتخابات رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با حضور سردار مهرعلی باران‌چشمه رئیس فدراسیون ورزش فدراسیون ورزش باستانی و کشتی پهلوانی، علی حقیقی مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای مجمع در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار شد.

خاکساری رئیس هیئت ورزش باستانی و کشتی پهلوانی همدان باقی ماند

در مجمع انتخابات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی محمد زارعی و غلامرضا خاکساری به عنوان دو نامزد حضور داشتند که محمد زارعی از حضور در این انتخابات انصراف داد.

در این مجمع خاکساری بعد از ارائه برنامه‌ توانست از مجموع ۲۰ رأی با اخذ ۱۹ رأی برای چهار سال دیگر در این سمت ابقا شود.

خاکساری رئیس هیئت ورزش باستانی و کشتی پهلوانی همدان باقی ماند

همچنین در این مجمع عبدالله کاظمی روشن به‌عنوان نایب‌رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، بهزاد حسن پور به عنوان خزانه‌دار و محمد زارعی، رضا سعدی‌نژاد و تقی صباغ به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی برگزیده شدند.

خاکساری سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان را برعهده دارد و عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش باستانی کشور است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خاکساری رئیس هیئت ورزش باستانی و کشتی پهلوانی همدان باقی ماند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خاکساری رئیس هیئت ورزش باستانی و کشتی پهلوانی همدان باقی ماند"، کلیک کنید.