دریاچه خونین در مکزیک / پایگاه سفینه های آدم فضایی ها!

تینا مزدکی: چند سالی می شود که مکزیک در خط مقدم ادعاهای جنجالی قرار دارد، از مشاهده سفینه آدم فضایی ها تا مشاهده آدم فضایی ها بر فراز آتشفشان کولیما. حتی سال گذشته گروهی از پزشکان مکزیکی ادعا کردند که مومیایی بیگانگان را پیدا کرده اند. اکنون جالب است بدانید این کشور دریاچه ای دارد که به گفته مردمان محلی توسط یک هیولا محافظت می شود!

دریاچه خونین در مکزیک / پایگاه سفینه های آدم فضایی ها!

دریاچه خونین که به باور محلی ها توسط هیولایی شبیه به هیولای لخ نس محافظت می شود ده ها سال است که خالی از سکنه مانده و بر اساس تیوری های توطیه به مرکزی برای فضاپیماهای بیگانه تبدیل شده است! مردمان محلی بر این باورند که این آتشفشان خاموش در فاصله 800 متری آن از عموم پنهان شده است، آتشفشان «رینکن د پرنگویو» و در نزدیکی «وال د سنتیاگو» مکزیک، قرار گرفته است که فقط از طریق یک تونل پیچ در پیچ یا به قول مردمان محلی با سفینه فضایی می توان به آن راه پیدا کرد. کسانی که می خواهند از قلمرو خونین هیولا دیدن کنند باید خم شوند و در یک تونل پیچ در پیچ طولانی حرکت کنند.

دریاچه خونین در مکزیک / پایگاه سفینه های آدم فضایی ها!

برخی بر این باورند که این مکان یکی از هفت دهانه لومیناریا است، همان هفت دهانه ای که ظاهرا در امتداد ستارگان صورت فلکی هفت اورنگ قرار دارند. آنها معتقدند که این پیکربندی به این معنی است که مرکز جهان و زادگاه آزتک ها است و مکانی عالی برای دیدن بشقاب پرنده ها است. محلی ها همچنین گزارش داده اند که موجودی را در این دهانه مشاهده کرده اند که تنها با هیولای دریاچه لخ نس قابل مقایسه است.

پس از قدم زدن در تونل طولانی، بازدیدکنندگان به یک فضای سفید بزرگ می رسند که توسط کوه ها و پوشش گیاهی سبز احاطه شده است. این دهانه، بسته به میزان بارندگی، آبی را در خود جای می دهد که می تواند به اندازه یک دریاچه یا به اندازه یک گودال باشد. در زمان های خاصی از سال، آب می تواند به رنگ قرمز ظاهر شود و به طور قابل توجهی در برابر خاک سفید دهانه یه چشم بیاید.

دریاچه خونین در مکزیک / پایگاه سفینه های آدم فضایی ها!

آب مایل به قرمز نیز توسط افسانه های محلی توضیح داده شده است. به گفته برخی از مردم محلی، پسر جوانی توسط اربابش به دهانه آتشفشان فرستاده شد تا ببیند آیا می توان از آن آب برای آبیاری محصولات استفاده کرد یا خیر، پسر مقداری اب برای آزمایش می آورد، در راه به دلایلی آب را از دست می دهد و به جای آب دریاچه، آبی دیگر برای اربابش می آورد. پس از اینکه ارباب که متوجه دروغ او می شود، پسر آنقدر شرمنده می شود که خودکشی می کند. او که در تونل جان خود را می گیرد، خونش با اب مخلوط می شود و اب دریاچه از ان پس قرمز می شود. برخی دیگر نیز بر این باورند که یک جنایتکار پس از ارتکاب جرم در تونل جان خود را از دست داد و این خون او بود که با آب مخلوط شد.

دریاچه خونین در مکزیک / پایگاه سفینه های آدم فضایی ها!

اگرچه آب قرمز را می توان به صورت علمی توضیح داد، اما به طرز طعنه آمیزی از آن برای تعیین تراژدی های قریب الوقوع استفاده شده است. در واقع این پدیده ناشی از کمبود اکسیژن در آب است.

در سپتامبر 2017، دهانه آتشفشان «رینکن د پرنگویو» توانست زمین لرزه ای را که چندین مکان در مکزیک را لرزاند، پیش بینی کند؛ به این صورت که چند روز قبل از وقوع این زمین لرزه ها، آب های آتشفشان «رینکن د پرنگویو» قرمز شده و ظاهرا بوی گندیدگی داده است، در واقع از چند روز قبل یک میکروارگانیسم در صفحات تکتونیکی در «رینکن د پرنگویو» وجود داشته است. این ارگانیسم همان چیزی است که باعث می شود رنگ مایل به قرمز در آب های آتشفشانی ظاهر شود و به لرزه هایی اشاره می کند که می تواند ناشی از فوران آتشفشان یا زلزله باشد.

منبع: the sun

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دریاچه خونین در مکزیک / پایگاه سفینه های آدم فضایی ها!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دریاچه خونین در مکزیک / پایگاه سفینه های آدم فضایی ها!"، کلیک کنید.