در مسیر خدمتگذاری همچون شهید جمهور، اعتماد بین مردم و مسیولین را احیا کنیم

در مسیر خدمتگذاری همچون شهید جمهور، اعتماد بین مردم و مسیولین را احیا کنیم

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان اینکه یکی از ویژگی های شخصیتی شهید جمهور روحیه خدمتگذاری بود، گفت: خدمت به مردم امروز از هر زمان دیگری بیشتر نیاز است، مخصوصا برای اینکه بتوانیم حس اعتماد بین مسیولین و مردم ایجاد کنیم و اگر بتوانیم این مهم را الگو قرار دهیم مسیر شهید جمهور را طی کرده ایم.

آیت الله رمضانی -دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع)- در گفت وگو با ساز ایرانی در مورد ویژگی های شخصیتی شهید سیدابراهیم رییسی اظهار کرد: یکی از برجستگی های شخصیتی شهید رییسی صداقت ایشان بود، آنچه که برای همه ما به ویژه مسیولین می تواند ضرورت داشته و الگو باشد برخورد صادقانه با مردم است.

وی ادامه داد: آنچه از مفاهیم اسلام استفاده می شود این است که انسان هرکاری می خواهد انجام دهد باید با صدق و صداقت انجام دهد. نگاهی که در خدمت باید داشت به ویژه در ارتقای نظام جمهوری اسلامی همین صداقت است، مهم ترین نکته ای که یک سیاستمدار دینی باید داشته باشد نگاه صادقانه است.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) بیان کرد: در سیاست نباید از هر ابزاری بخواهیم برای تثبیت قدرت  استفاده کنیم.  از این رو یکی از برجستگی ها شخصیتی شهید رییسی همین صداقتش بود که همه مسیولان امروز باید از آن استفاده کنند.

آیت الله رمضانی تصریح کرد: یکی دیگر از ویژگی های شخصیتی این شهید روحیه خدمتگذاری بود. وی خستگی نمی شناخت و خستگی ناپذیر بود و خستگی را خسته کرد، خیلی ها امثال بنده به ایشان تذکر می دادیم که قدری استراحت کنید تا بتوانید در روزهای بعد کار را با قوت بیشتری پیگیری تری کنید اما ایشان در حوزه خدمت سر از پا نمی شناخت و این هم نکته ای است که مسیولان ما باید از آن سرمشق بگیرند.

وی افزود: خدمت به مردم امروز از هر زمان دیگری بیشتر نیاز است، مخصوصا برای اینکه بتوانیم حس اعتماد بین مسیولین و مردم ایجاد کنیم. از این رو باید نهضت خدمت رسانی سرلوحه کار خودمان قرار بدهیم و اگر بتوانیم این مهم را الگو قرار دهیم مسیر شهید جمهور را طی کرده ایم.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در مسیر خدمتگذاری همچون شهید جمهور، اعتماد بین مردم و مسیولین را احیا کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در مسیر خدمتگذاری همچون شهید جمهور، اعتماد بین مردم و مسیولین را احیا کنیم"، کلیک کنید.