دستگیری موتورسوار موبایل قاپ – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، سردار علی ولیپور گودرزی گفت: با ارجاع چندین پرونده مشابه از سرکلانتری هفتم پلیس پیشگیری تهران مبنی بر موبایل قاپی یک موتورسوار با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش در محدوده “مرکز” تهران، تیمی از ماموران اداره هیجدهم پلیس آگاهی مسیولیت پرونده را برعهده گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: کارآگاهان در گام اول تحقیقات با راهنمایی مال باختگان به محل وقوع سرقت اعزام شدند و با انجام تحقیقات میدانی مشخصات ظاهری سارق را به دست آوردند.

وی افزود: با شناسایی شیوه کار موتورسوار، گشت زنی های انتظامی و هدفمند آغاز تا اینکه گشت انتظامی پلیس آگاهی به موتورسواری که با موتورسیکلت پلاک مخدوش در حال زاغ زنی شهروندان بود مشکوک و به سرعت وارد عمل شدند.

سردار ولیپور گودرزی گفت: در یک عملیات پلیسی موتورسیکلت متهم متوقف و موتورسوار که مشخصات ظاهری وی با سارق مطابقت داشت دستگیر شد و متهم در همان تحقیقات اولیه به 20 فقره موبایل قاپی با استفاده از موتورسیکلت سرقتی اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم در پی جویی های انتظامی اعتراف کرد، موتورسیکلت را از پارکینگ ساختمانی ربوده و با مخدوش کردن پلاک آن با استفاده از غفلت افراد عبوری موبایل قاپی می کرده است.

وی گفت: با شناسایی 20 مال باخته متهم با دستور قضایی روانه زندان شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری موتورسوار موبایل قاپ – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری موتورسوار موبایل قاپ – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.