دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حضور در انتخابات

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حضور در انتخابات

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور پرشور در پای صندوق های رای انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 11 اسفند 1402 دعوت کرد.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی؛  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور پرشور در پای صندوق های رای انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 11 اسفند 1402 دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: 

بسمه تعالی

«کُلُّکُمْ رَاعٍ وَ کُلُّکُمْ مَسْیُولٌ»

عمل به تکلیف الهی و ایمان به حقیقت وجودی ملت ایران و اعتقاد به جوهره عزم و ایمان این مردم، دو رکن اساسی پایه های اصلی و بنیادین قیام امام خمینی (ره) علیه رژیم طاغوت و ترسیم خطوط کلی حرکت کشور با ابتناء بر همین دو اصل منبعث از مبانی دینی و معرفتی اسلام در طول حیات انقلاب بوده است. مردم فهیم ایران اسلامی با حرکت انقلابی خود در بهمن 1357 با پشت پا زدن به نظام طاغوتی گذشته، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در ایران عزیز نهادینه کرده اند و در یوم الله 22 بهمن، مشروعیت و مقبولیت نظام را متبلور و با شرکت در انتخابات، جمهوریت و مظهر اراده یِ ملی و مشروعیت بخشی قانونی در ساختار سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند. مشارکت پی درپی، آگاهانه، هوشمندانه و مومنانه مردم در طی 45 سال گذشته در رویداد های ملی و عرصه های حیات اجتماعی، همواره تکانه یِ بهمن 57 و استمرارِ تفکرِ کارآمد و نگاهِ جامع و مترقیِ معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس الله نفس الزکیه) در اعتماد به جمهور مردم و اسلام و عینت بخش تلفیقِ آرمان ها و نهاد های خداسالارانه و مردم سالارانه را به عنوان پدیده ای جدید به دنیا نشان داد.

جمهوریت شجره یِ طیبه یِ انقلاب اسلامی و انتخابات مرکز ثقل آن و به تعبیر رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) «شاخص و عَلَم جمهوری اسلامی» و تحقق بخش  مردم سالاری دینی است. پشتیبانی و حمایت مداوم مردم نشان می دهد که حفظ و بازتولید ارزش های انقلاب اسلامی اولویت اول مردم و رای ملت میزانِ حکمرانیِ مردم پایه و تصمیم گیری های کلان ملی و رمز و راز دوام انقلاب اسلامی است. بر این سیاق، بی مهری به صندوق، مخاطرات جدی در روند توسعه سیاسی کشور و سپهر مناسبات بین الملل خواهد داشت. لکن سیاست ناامیدسازی و القای بی تفاوتی و تردیدافکنی و کوبیدن بر طبل عدم مشارکت همواره راهبرد اصلی جبهه استکبار جهانی در مواجهه با نظام قدرت ملی ایرانیان بوده فلذا همواره با کمک لشکر رسانه ای سعی در انحراف مطالبات واقعی مردم و بی اعتبارسازی سازوکار انتخابات در کشور را داشته و با نظرسازی های مجعول و هجمه به دستگاه های مجری انتخابات سعی در کاهش مشارکت مردم دارند.

انتخابات، محل عرضه نگاه های نقادانه با ابتناء بر دانش نظری و ترسیم آینده ای روشن با تکیه بر آینده نگری و ریل گذاری برای رسیدن به قله های افتخار برای این ملت است و داشتن دغدغه در عرصه های مختلف و ارایه نسخه های علمی و مجرب تکلیف اصلی فعالان سیاسی و اجتماعی و هدایت جامعه برای مشارکت و گام های اساسی برای تحول است؛ لذا هرگونه فرار از مسیولیت اجتماعی و عدم همراهی با این ملت بزرگ که در هر عرصه ای از انقلاب بی چشمداشت با درک عمیق، بی نظیر و بی مثال خود به میدان آمدند و با برداشتن موانع بزرگ، راه انقلاب را هموار و مسیر رشد و بالندگی ایران بزرگ را شتاب بخشیدند به عنوان یک جاماندگی سیاسی تلقی خواهد شد و قطعا ملت ایران در این پیمایش نیز جهان را متحیر و در این صحنه نیز همانند دیگر صحنه های انقلاب اسلامی خوش خواهند درخشید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم همیشه در صحنه و انقلابیِ ایرانِ اسلامی دعوت می نماید با حضور  پرشور  و کنشگرانه در پای صندوق های رای در 11 اسفند 1402، انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و با انتخاب نمایندگانی مهذب، شایسته و توانمند، مومن و متقی، انقلابی و جهادی و لبریز از امید و مسیولیت پذیر و تبدیل با واسطه یِ مطالبات مدنی به سیاست های اجرایی زمینه ساز تحقق آرمان عدالت، حل مشکل معیشت، تضمین گر آرامش عمومی و ثبات رشک برانگیز ایران اسلامی و بسط مدنیت و ارزش های بنیادین و اصلاح راه باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حضور در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حضور در انتخابات"، کلیک کنید.