دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی

دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی

اعضای هیات رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس و جهاد اسلامی فلسطین درجریان دیدار با یکدیگر آخرین تحولات فلسطین را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش ساز ایرانی، هیاتی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و جهاد اسلامی با یکدیگر دیدار کردند.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطنی «وفا»، هیات حماس متشکل از دکتر خلیل الحیه، معاون رییس دفتر سیاسی این جنبش در غزه و محمد نصر و اسامه حمدان از رهبران این جنبش بود. هیات جهاد اسلامی نیز متشکل از زیاد النخاله، دبیرکل این جنبش و اکرم العجوری، عضو دفتر سیاسی آن بود.

دو طرف در جریان این دیدار به بررسی آخرین تحولات میدانی و سیاسی فلسطین پرداختند.

در این گزارش به محل دیدار رهبران این دو گروه مقاومت اشاره ای نشده است.

اعضای هیات های حماس و جهاد اسلامی ثبات و پایداری ملت فلسطین در مقابله با دشمن صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی و حمایت و پشتیبانی از مقاومت و نیز نقش جبهه های پشتیبانی در لبنان، یمن و عراق در حمایت از غزه را ارج نهادند.

آنها تاکید کردند که گزینه ملت فلسطین ادامه مبارزه برای تحقق هدف آزادی و بازگشت است.

دو طرف همچنین درخصوص تلاش های صورت گرفته برای توقف جنگ علیه غزه و به بن بست رسیدن مذاکرات به سبب کارشکنی ها و سرسختی دشمن صهیونیستی و حمایت های آمریکا از این رژیم به بحث و تبادل نظر پرداختند.
هییت های حماس و جهاد اسلامی ستودند.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی"، کلیک کنید.