رقابت ها جای خود را به رفاقت داده است

رقابت ها جای خود را به رفاقت داده است

ساز ایرانی/همدان منتخب مردم همدان و فامنین در انتخابات مجلس دوازدهم گفت: مردم همدان فهیم و دقیق بوده و در کشور مهمترین و تاثیرگذارترین روش ها و نوع نگاه ها را دارند.

حمیدرضا حاجی بابایی در تقدیر از مردم همدان و فامنین اظهار کرد: صمیمانه قدردان مردم هستم، نه به خاطر اینکه به بنده رای دادند بلکه به علت بینش و بصیرت آنها که از زیر نیزه کهنه ها و شمشیر شکسته ها تصمیم خود را برای  مشارکت در انتخابات گرفتند.

حاجی بابایی ادامه داد: از مسیولان و مدیرانی که قوی و قدرتمند انتخابات را برگزار کردند و با تمامی کاندیداها برخورد یکسانی داشتند و تمام تلاش آنها برگزاری انتخابات سالم بود، کمال تقدیر را دارم و امیدوارم در پایان این دوره چهار ساله بتوانم گزارش قابل قبولی از عملکرد خدمتگزاری خود به مردم شریف را ارایه دهم.

وی با بیان اینکه تا دیروز رقابت بود و از امروز رفاقت است، تصریح کرد: در این دوره از خدمتگزاری خود به مردم باید با مردم بیشتر صحبت کنم و گزارش اقدامات انجام شده خود را به آنها ارایه بدهم چراکه به طور قطع وقتی مردم بیشتر  بدانند چه اقداماتی برای آنها کرده ایم نگاهشان به ما متفاوت تر خواهد بود ضمن اینکه اگر معایبی وجود دارد باید برطرف شود.

منتخب مردم همدان و فامنین در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: من مردم همدان را می شناسم، مردم همدان فهمیم و دقیق بوده و در کشور مهمترین و تاثیرگذارترین روش ها و نوع نگاه ها را دارند و هیچ شهری در کشور به اندازه همدان در انتخابات دقیق نیست.

وی  با بیان اینکه از همه کسانی که کاندیدا شدند و از همه کسانی که رای دادند و تنور انتخابات را داغ و پررونق کردند،  تشکر می کنم، ادامه داد: مردم از نماینده خود انتظار خدمتگزاری و کار دارند، باید این امر را سرلوحه کار خود بدانیم و در این مسیر قصد داریم با هم افزایی با یکدیگر  پرقدرت تر از گذشته برای پایتخت تاریخ و تمدن کار کنیم.

حاجی بابایی با تاکید بر اینکه امروز دیگر وقت حرف های حاشیه ای نیست و از امروز رقابت ها جای خود را به رفاقت داده است، افزود: ما امروز در آستانه یک حرکت و جهش در استان هستیم و این حرف ها را امروز برای رای نمی زنم، ما می توانیم برای استان و شهرستان همدان گام های بلندی را با هم افزایی یکدیگر برداریم.

وی با اشاره به پتروشیمی یک میلیارد دلاری استان همدان گفت: کارهای بزرگی در استان همدان مانند پتروشیمی یک میلیارد دلاری انجام شده و کارهای بزرگی نیز در حال اجراست که به طور قطع این اقدامات در جهش و رشد هر چه بیشتر پایتخت تاریخ و تمدن از نقش موثری برخوردار خواهد بود.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت ها جای خود را به رفاقت داده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت ها جای خود را به رفاقت داده است"، کلیک کنید.