روایت رسانه عبری از تبعات ویرانگر گشودن جنگی فراگیر با حزب الله

روایت رسانه عبری از تبعات ویرانگر گشودن جنگی فراگیر با حزب الله

به گزارش ساز ایرانی، شبکه خبری المیادین در گزارشی از محافل رسانه ای عبری به پیامدهای احتمالی گشودن جنگ فراگیر اسراییل علیه جنبش حزب الله لبنان پرداخت و سناریوهای این جنگ فراگیر را از نگاه رسانه های تشریح کرد.

المیادین به نقل از تحلیلگران روزنامه صهیونیستی هاآرتص گزارش داد که در صورت وقوع درگیری جدی با جنبش حزب الله لبنان هیچ فردی در اسراییل نمی تواند تحلیل درستی از تبعات ویرانگر این جنگ داشته باشد.

هاآرتص با اشاره به قدرت ویرانگر یگان موشکی حزب الله نوشت: در صورت گشوده شدن جنگی فراگیر با حزب الله، حملات موشکی ویرانگر مقاومت اسلامی لبنان به زیرساخت های حیاتی اسراییل شاهد فروپاشیدن زیرساخت ها در اسراییل خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، این روزنامه می افزاید: با آغاز جنگ، تل آویو باید خود را منتظر گشوده شدن جبهه ای فراگیر در منطقه از سوی گروه های مقاومت کند.

به گزارش المیادین، این روزنامه عبری در بخش دیگری از گزارش خود نوشت: با ورود تل آویو به خط درگیری جدی و فقدان حمایت مستقیم آمریکا در جنگ احتمالی یک سناریوی وحشتناک برای تل آویو رقم خواهد خورد و این واقعیتی وحشتناک و سناریوی جهنمی برای اسراییل در صورت آغاز درگیری جدی با نیروهای حزب الله خواهد بود

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایت رسانه عبری از تبعات ویرانگر گشودن جنگی فراگیر با حزب الله" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایت رسانه عبری از تبعات ویرانگر گشودن جنگی فراگیر با حزب الله"، کلیک کنید.