رویه شهید رحمتی استمرار می یابد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

رویه شهید رحمتی استمرار می یابد - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، تراب محمدی در نشست فرمانداران استان، با تسلیت شهادت جمعی از خادمان ملت در سانحه سقوط بالگرد، گفت: وداع باعظمت مردم تبریز، مراغه و سایر شهرهای کشور با شهدای خدمت، جلوه ای از همبستگی و دلدادگی ملت ایران به آرمان های انقلاب و شهدا بود.

وی افزود: شهید آیت الله آل هاشم و شهید رحمتی، لنگر وحدت و همدلی در استان بودند و فقدان این عزیزان خسارت سنگینی برای همه ما بود.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی، پیگیری جدی مصوبات و تصمیمات را ویژگی بارز شهید دکتر رحمتی عنوان کرد و گفت: پیگیری تصمیمات تا زمان حصول به نتیجه، حلقه مفقوده مدیریت در کشور و استان است و براین اساس با دستور دکتر رحمتی یک گروه پیگیری در استانداری تشکیل شده بود.

محمدی افزود: فعالیت این گروه با همان کیفیت مدنظر دکتر رحمتی در استان ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در 8 تیر، گفت: اکنون بهترین زمان فصل کاری و اجرای پروژه های عمرانی است و متوقف کردن کارها با این بهانه که دولت تغییر خواهد کرد، از نظر شرعی و عرفی و قانونی پذیرفتنی نیست.

محمدی با بیان اینکه تا زمان برگزاری انتخابات، هیچ تغییر مدیریتی در سطح فرمانداری ها نخواهیم داشت، افزود: فرمانداران باید با پرهیز از هرگونه سستی و با فعالیت شبانه روزی، کارها را با جدیت به پیش ببرند و برگزاری انتخابات نباید کارهای جاری شهرستان ها را تحت تاثیر قرار دهد.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نیز گفت: انتخابات در حال حاضر مهم ترین پروژه کشور و استان است که فرایند اجرایی آن از شنبه هفته آینده آغاز می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه شهید دکتر رحمتی، گفت: امیدواریم شیوه مدیریتی ایشان به عنوان یک شیوه جدید در استان استمرار یابد و در توسعه استان نقش آفرینی کند.

جبارعلی ذاکری گفت: بخشی از پروژه های عمرانی نیمه تمام استان در سایه پیگیری جدی دکتر رحمتی، در مدت زمان کوتاهی قابل اتمام است و باید برای بهره برداری از این پروژه ها به عنوان کارنامه دولت سیزدهم، اهتمام جدی داشته باشیم.

وی، آزادراه تبریز- مرند و مراغه- هشترود، کمربندی ایلخچی، سد گرمی چای، تصفیه خانه های جلفا، هادی شهر و مرند و پروژه های نهضت ملی مسکن را ازجمله این پروژه ها برشمرد و گفت: تاکید بر اتمام این پروژه ها به معنی افتتاح نیمه تمام آنها نیست، بلکه تاکید بر پیگیری جدی عملیات اجرایی و جذب اعتبارات لازم است.

در این جلسه فرمانداران استان هم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خدمت و استاندار شهید، دکتر مالک رحمتی، به بیان دیدگاه های خود درخصوص مسایل اجرایی شهرستان ها و همچنین انتخابات پیش رو پرداختند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویه شهید رحمتی استمرار می یابد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویه شهید رحمتی استمرار می یابد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.