رکورددار صدور پروانه کدام منطقه تهران است؟

رکورددار صدور پروانه کدام منطقه تهران است؟

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: آمار صدور پروانه اعم از پروانه ساخت، شهرسازی و تخریب در سال 1402 حدود 14هزار و 600 مورد بوده است.

به گزارش ساز ایرانی، حمیدرضا صارمی پیرامون آمار صدور پروانه در سال 1402 اظهار کرد: آمار صدور پروانه اعم از پروانه ساخت، شهرسازی و تخریب، حدود 14هزار و 600 مورد در سال 1402 بوده است که حدود 3000 مورد آن مشترک بوده است؛ یعنی در ابتدا پروانه شهرسازی صادر شده و بعد به پروانه ساخت تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه بیشتر صدور پروانه در سال 1403 در محور جنوب انقلاب و محلات کم برخوردار خواهد بود، افزود: در سه سال گذشته بالاترین آمار صدور پروانه در منطقه 15 بوده است.

90 درصد پروژه های نفرآباد امسال بهره برداری می شود

رشد صدور پروانه در مناطق جنوبی پایتخت

بر اساس گزارش سایت شهر، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اشاره به اینکه آمار رشد صدور پروانه در مناطق جنوبی شهر بین 300 تا 400 درصد بوده است، در مورد محله نفرآباد نیز گفت: حدود 90 درصد از پروژه های نفرآباد نیز امسال به بهره برداری خواهد، رسید.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورددار صدور پروانه کدام منطقه تهران است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورددار صدور پروانه کدام منطقه تهران است؟"، کلیک کنید.