رکورد زنی محصولات شرکت لوله سازی اهواز در اسفند 1402

مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز همچنین به رشد 10 درصد پوشش دهی لوله در اسفندماه سال 1402 نسبت به ماه پیش از آن (بهمن ماه سال 1402 ) اشاره و تصریح کرد: به همت کارکنان پرتلاش این شرکت در اسفندماه سال 1402، 42 هزار متر مربع کار پوشش دهی لوله در این شرکت انجام شد که این میزان در بهمن سال گذشته 38 هزار و 200 تن بوده و با افزایش 10 درصدی پوشش لوله نسبت به ماه پیش از آن در این کارخانه همراه بوده است.

رکورد زنی محصولات شرکت لوله سازی اهواز در اسفند 1402

دانیاری تاکید کرد: با تلاش مجموعه های کارشناسی و کارگری شرکت لوله سازی اهواز همواره فرآیند ارتقای رکوردهای تولیدی این مجموعه صنعتی در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در این واحد صنعتی تاکید کرد و ادامه داد: تحول و توسعه بازار محصول با هدف تاثیرگذاری در زمینه رشد اقتصادی استان از راهبردهای شرکت لوله سازی اهواز است.

رکورد زنی محصولات شرکت لوله سازی اهواز در اسفند 1402

دانیاری با اشاره به نامگذاری شعار سال جدید از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اشاره کرد وگفت: (جهش تولید با مشارکت مردم) اشتغالزایی و خودکفایی در زمینه تامین نیازهای کشور از جمله تکالیف این واحد صنعتی است که در سال جدید برنامه ریزی دقیقی برای به ثمر نشستن این اهداف در شرکت انجام شده است.

رکورد زنی محصولات شرکت لوله سازی اهواز در اسفند 1402

شرکت لوله سازی اهواز با ظرفیت تولید سالانه 790 هزار تن انواع لوله های فولادی، چهار میلیون متر مربع پوشش به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله در خاورمیانه شناخته شده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورد زنی محصولات شرکت لوله سازی اهواز در اسفند 1402" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورد زنی محصولات شرکت لوله سازی اهواز در اسفند 1402"، کلیک کنید.