رگبار و رعد و برق در این استان ها/ گرمترین شهر ایران اینجاست

رگبار و رعد و برق در این استان ها/ گرمترین شهر ایران اینجاست

به گزارش ساز ایرانی، رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق در بیشتر استان ها و وزش باد شدید در شرق کشور خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ساز ایرانی افزود: شنبه و یکشنبه (26 و 27 خرداد) در ساعات بعد از ظهر و شب در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب، غرب، شمال شرق، شرق، استانهای واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی، نواحی مرکزی کشور، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی، شمال استان های فارس و کرمان رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: این شرایط دوشنبه تا چهارشنبه (28 تا 30 خرداد) در برخی نقاط شمال غرب، استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی رخ خواهد داد.

ضیاییان ادامه داد: طی سه روز آینده در شمال شرق، شرق و مناطق واقع در دامنه های شرقی البرز وزش بادشدید گاهی گردوخاک پیش بینی می شود.

وی افزود: شرق دریای عمان نیز طی سه روز آینده مواج خواهد بود.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (27 خرداد) صاف، از بعد از ظهر افزایش ابر،گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک، رعد و برق و احتمال رگبار باران با حداقل و حداکثر دمای 37 و 24 درجه سانتیگراد و دوشنبه (28 خرداد) صاف، از بعد از ظهر افزایش ابر،گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک، رعد و برق و احتمال رگبار باران با حداقل دمای 25 و حداکثر دمای 38 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 10 و 12 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 47 و 49 دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها خواهند بود.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رگبار و رعد و برق در این استان ها/ گرمترین شهر ایران اینجاست" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رگبار و رعد و برق در این استان ها/ گرمترین شهر ایران اینجاست"، کلیک کنید.