شلیک پلیس 3 دزد حرفه ای را متوقف کرد

شلیک پلیس 3 دزد حرفه ای را متوقف کرد

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه سارق حرفه ای در تعقیب و گریز پلیسی خبر داد.

به گزارش ساز ایرانی، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در حال گشت زنی در خیابان آزادی تهران بودند که به یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 مشکی رنگ با سه سرنشین مشکوک شده و تحقیقات ابتدایی در این زمینه را آغاز کردند. ماموران در گام نخست متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر سابقه سرقت دارد و وسیله نقلیه مذکور سرقت شده است. درهمین راستا نیز وارد عمل شده و دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

وی افزود: اما راننده پس از مشاهده پلیس به صورت خطرناکی با ماشین پا به فرار گذاشت و با سرعت و رانندگی دیوانه واری وارد یکی از اتوبان های محدوده جنوب غرب تهران شد. ماموران نیز اقدام به تعقیب این خودرو کردند. راننده سواری پژو در مسیر خود به خودروهای پارک شده شهروندان خساراتی را وارد کرد و با توجه به شلوغی مسیر این تعقیب و گریز چند کلیومتری به سمت جنوب تهران ادامه پیدا کرد.  

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در جریان تعقیب و گریز چند کیلومتری در جنوب تهران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی و سپس اقدام به شلیک تیر به سمت لاستیک عقب خودرو کرده و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه با توقف خودرو، هر سه فرد داخل آن دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: متهمان در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو و چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کردند. همچنین بررسی سوابق این افراد نشان داد که آنان دارای سابقه در زمینه سرقت  هستند و قبلا هم دستگیر و روانه زندان شده اند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه برای متهمان پرونده ای تشکیل شد، گفت: این افراد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در مورد آنان نیز همچنان ادامه دارد.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شلیک پلیس 3 دزد حرفه ای را متوقف کرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شلیک پلیس 3 دزد حرفه ای را متوقف کرد"، کلیک کنید.