عصر جدید فراری در راه است

سهام فراری با توجه به سفارشات قوی به رکورد جدیدی رسید و ارزش بازار این سازنده خودروهای اسپرت لوکس را به مرز 100 میلیارد دلار نزدیک کرد.

به گزارش ساز ایرانی، فراری، سازنده خودروهای اسپرت لوکس، به سرمایه گذاران اطمینان داد که درآمدهای اصلی این شرکت در سال جاری، با حمایت از سفارش های قوی که در سراسر سال 2025 ادامه دارد، به رشد خود ادامه خواهند داد. پیش بینی های خوش بینانه باعث شد تا سهام فراری تا 9.5 درصد رشد کند و ارزش بازار این شرکت را به رکورد 100 میلیارد دلار برساند.

بندتو ویگنا، مدیر عامل فراری اظهار کرد که دفتر سفارشات این شرکت به آن اجازه می دهد با اطمینان قوی تری به اهداف رده بالای 2026 نگاه کند. فراری همچنین رشد درآمد و درآمد سال جاری را پیش بینی کرد و به سرمایه گذارانی که از چشم انداز محافظه کارانه هراس داشتند اطمینان داد. این باعث شد سهام فراری در میلان و نیویورک به اوج های جدیدی در حیات خود برسد.

فراری در سه ماهه پایانی سال آینده وارد عصر جدیدی خواهد شد که قصد دارد اولین خودروی تمام الکتریکی خود را عرضه کند.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت ایتالیایی با ارایه نتایج سال 2023 خود که به طور کلی به اهداف خود دست یافت، سود تعدیل شده قبل از بهره، در سال جاری افزایش داد. این در مقایسه با 2.28 میلیارد یورو تحویل در سال 2023 است.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عصر جدید فراری در راه است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عصر جدید فراری در راه است"، کلیک کنید.