فعالیت تالار های پذیرایی در روزهای عزای عمومی تعطیل می شود؟

فعالیت تالار های پذیرایی در روزهای عزای عمومی تعطیل می شود؟

رییس اتحادیه صنف تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس پذیرایی در خصوص تعیین تکلیف مجالسی که در شرایط فعلی و اعلام عزای عمومی به مناسبت شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان برنامه ریزی شده اند، گفت: برای تعطیلی یا ادامه فعالیت تالار های پذیرایی و برگزاری مراسم، صاحبان این مراکز منتظر و تابع دستور پلیس محترم اماکن فراجا هستند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، با اعلام عزای عمومی پنج روزه در پی شهادت رییس جمهور و هییت همراه در سانحه بالگرد، گمانه زنی ها برای تعطیلی مجالس مهمانی و جشن ها بیشتر شد. در همین رابطه بیژن عبداللهی درگفت وگو با  ساز ایرانی در خصوص تعیین تکلیف مجالسی که در شرایط فعلی و اعلام عزای عمومی به مناسبت شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان برنامه ریزی شده اند، گفت: برای تعطیلی یا ادامه فعالیت تالار های پذیرایی و برگزاری مراسم منتظر و تابع دستور پلیس محترم اماکن فراجا هستیم.

رییس اتحادیه صنف تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس پذیرایی تاکید کرد: اتحادیه صنف تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس پذیرایی از پلیس اماکن مرکزی درخواست تعیین تکلیف در این رابطه نموده است، اما تاکنون در این رابطه دستورالعملی از سوی این نهاد صادر نشده است. به محض وصول هرگونه دستور العملی، اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت رسمی اتحادیه و کانال های خبری صورت خواهد گرفت.

توصیه رییس اتحادیه

رییس اتحادیه صنف تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس پذیرایی تصریح کرد: بعید نیست، مجالسی مانند عروسی که به جهت حضور مهمانان شهرستانی لغو آن سخت است،  برای این روز برنامه ریزی شده باشد، اما با توجه به اعلام عزای عمومی و به حرمت داغی که با شهادت ریاست جمهوری و همراهان ایشان بر دل ملت جمهوری اسلامی ایران نشسته است، توصیه می کنیم که مجالس خود را به زمان دیگری موکول کنند.

وی ادامه داد: همچنین تا زمان وصول دستورالعمل از پلیس اماکن اگر موعد برگزاری مراسمی فرارسید و یا اینکه پلیس اماکن نظر به بلامانعی برگزاری مجالس داشت، توصیه می شود که برای رعایت حرمت مردم داغ دار از ایجاد سروصدا و شادی در ملاء عام و یا برگزاری نمایش های آتش بازی به جد خودداری شود.

عبداللهی تاکید کرد: در صورت برگزاری مجلسی با نظر موافق پلیس اماکن و یا عدم وصول دستورالعمل، لازم است که تالار ها چراغ های بیرونی را خاموش و از انتشار صوت و یا نورافشانی و آتش بازی در بیرون از تالار خودداری نمایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت تالار های پذیرایی در روزهای عزای عمومی تعطیل می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت تالار های پذیرایی در روزهای عزای عمومی تعطیل می شود؟"، کلیک کنید.