قطع برق ۵ روستای آذربایجان شرقی بر اثر سیلاب

قطع برق ۵ روستای آذربایجان شرقی بر اثر سیلاب

ساز ایرانی/آذربایجان شرقی مدیرکل مدیریت بحران استان گفت: برق ۵ روستای شهرستان آذربایجان شرقی بر اثر سیلاب و بارندگی های رگباری روز سه‌شنبه قطع شده است.

مجید فرشی سه‌شنبه‌شب در یک گفت‌وگوی تلویزیونی، با تاکید بر اینکه وقوع سیلاب شدید در آذربایجان شرقی موجب قطعی برق پنج روستای استان شده است، گفت: تمامی تیم‌های عملیاتی مجموعه در تلاش برای رفع مشکل قطعی برق این روستاها منطقه هستند.

وی ادامه داد: متاسفانه در محور میانه-آقکند دو دستگاه خودروی سواری دچار خسارت شده‌ و برق روستاهای واقع در جاده‌ی میانه-زنجان به علت آسیب دیدگی به تیرهای برق قطع شده بود که با تلاش کارکنان توزیع برق استان وصل شده است.

وی افزود: دراثر بارش شدید باران در شهرستان میانه ۸۷ مورد و در شهرستان سراب به ویژه‌ محله‌ی کورخانا حدود ۱۵۰ مورد آب گرفتگی منازل و مغازه‌های تجاری گزارش شده است.

فرشی تاکید کرد: همکاران آتش نشانی، هلال احمر و.. در حال امدادرسانی و تخلیه‌ی آب از منازل هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان عنوان کرد: مسیر کرکوک درمراغه به علت ریزش جاده‌ای مسدود است، امیدواریم تا دو ساعت آینده بازگشایی شود.

وی افزود: آمار خسارات خودرویی و ادوات کشاورزی طی دو هفته‌ی اخیر افزایش یافته است بنابراین از شهروندان خواهشمندیم از توقف و پارک خودرو در مسیرهای شیب‌دار و مستعد آبگرفتگی خودداری کنند.

پایان خبر ساز ایرانی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطع برق ۵ روستای آذربایجان شرقی بر اثر سیلاب" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطع برق ۵ روستای آذربایجان شرقی بر اثر سیلاب"، کلیک کنید.