لزوم فرهنگسازی درباره مسوولیت اجتماعی در قبال محیط زیست

لزوم فرهنگسازی درباره مسوولیت اجتماعی در قبال محیط زیست

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: «شهید جمهور» همواره در جلسات هیات دولت و سایر برنامه ها و جلسات کاری تاکید ویژه بر حل گره های ذهنی و کاری مردم داشتند.

به گزارش ساز ایرانی علی سلاجقه در جلسه بررسی بسته های تشویقی محیط زیست با همکاری سایر دستگاه های ذیربط که در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، تصریح کرد: درود و صلوات می فرستم بر روح و روان پاک شهدایی که در راه خدمت به مردم شهید شدند به ویژه بر روح بلند رییس جمهور شهید و شهدای خدمت. رییس محترم جمهوری همواره در جلسات هیات دولت و سایر برنامه ها و جلسات کاری تاکید ویژه بر حل گره های ذهنی و کاری مردم داشتند و این موضوع را به اعضای هیات دولت نیز تذکر می دادند.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: امروز تنفس و همه ابعاد زندگی ما به محیط زیست بستگی دارد اما متاسفانه یک ذهنیتی وجود دارد که برخی دستگاه ها تصور می کنند یک تقابلی بین آن ها و محیط زیست وجود دارد، در حالی که این یک توازن است.

سلاجقه اضافه کرد: در همه فعالیت ها به مسیولیت اجتماعی توجه شده است غیر از محیط زیست و باید برای این موضوع فرهنگسازی داشته باشیم زیرا در تمامی فراز و نشیب های کشور اولین نقطه ای که به آن آسیب وارد می شود، محیط زیست است و ما باید از این مساله جلوگیری کنیم .

در این جلسه ایرج حشمتی – معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست- نیز با اشاره به اینکه سازمان محیط زیست با تمام توان در حال رفع مشکلات برای قرار گرفتن کشور در مسیر توسعه اقتصادی است، اضافه کرد: توسعه اقتصادی و رشد اقتصادی دو مقوله متفاوت هستند و عمده اختلافات ما با سایر دستگاه ها این است که آنها عمدتا دنبال رشد هستند، در حالی که این مساله به تنهایی مشکلات کشور را حل نمی کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، در این جلسه فرشاد مقیمی – معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران – اظهارکرد: مجموعه ما از مدتها پیش 14 نهاد حاکمیتی را که به صورت مستقیم با مقوله تولید سروکار دارند را شناسایی کرد و رییس جمهور شهید پیش از اتفاق افتادن این سانحه جانسوز دستور دادند تا در سالی که مزین به نام جهش تولید با مشارکت مردم است، بتوانیم بخشی از مشکلات حوزه تولید را در بخش صنعت به کمک این 14 نهاد رفع کنیم.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم فرهنگسازی درباره مسوولیت اجتماعی در قبال محیط زیست" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم فرهنگسازی درباره مسوولیت اجتماعی در قبال محیط زیست"، کلیک کنید.