مازندران نیازمند خانه تخصصی ووشو است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

مازندران نیازمند خانه تخصصی ووشو است - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی، امیر صدیقی ظهر پنجشنبه در حاشیه مجمع انتخابات هیات ووشو استان مازندران، اظهار داشت: خدمت به مردم یکی از تاکیدات ریاست محترم جمهور بود و طبق تاکیدات وزیر ورزش ما همین روند را ادامه دادیم و مجمع انتخابات را برگزار کردیم.

صدیقی افزود: در فدراسیون ووشو ما الان فقط دو سرپرست در استان ها داریم و تمامی هیات های ما با رییس اداره می گردد که نتیجه اش درخشش ووشو کاران ما در مسابقات مختلف است.

وی بیان کرد: بسیار خوشحالیم که مسایل و موارد ووشو به خوبی و به درستی پیش می رود و خانواده منسجمی در فدراسیون ووشو وجود دارد.

رییس فدراسیون ووشو گفت: همه ما دنبال کار مردم هستیم و در تلاش هستیم قدم های مثبتی برای پیشرفت ورزش کشور داشته باشیم.

وی بیان کرد: مازندران قهرمانان و مربیان نامی خوبی در ووشو دارد و سرمربی تیم ملی بزرگسالان ما هم از استان مازندران است که این نشان از قدرت ووشو مازندران دارد.

صدیقی از ظرفیت بالای ووشو مازندران گفت و افزود: ورزشکاران مازندرانی حتی در استان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و در تیم های مختلف مازندران نماینده ورزشکار و مربی دارد.

وی تاکید داشت: نبود خانه تخصصی ووشو در مرکز استان مازندران یکی از ضعف های ووشو مازندران است که نیاز است تا تصمیمی برای راه اندازی خانه تخصصی ووشو اقدام شود.

ووشو مازندران حرف های زیادی برای گفتن دارد

علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پایان مجمع انتخابات هیات ووشو استان مازندران اظهار داشت: ووشو استان مازندران همیشه در کشور حرف های زیادی برای گفتن داشته است و امیدوارم روند پرفروغ ووشوی استان ادامه داشته باشد.

وی بیان داشت: هیات ها باید با برنامه پیش بروند و هدفمند قدم بردارند به اهداف و موفقیت های بزرگی در رشته های خودشان کسب کنند.

رجبی تاکید داشت: با توجه به اینکه رشته ووشو رشته پر مدالی در سطح کشور، آسیا و جهان است اداره کل ورزش و جوانان استان بصورت ویژه از این هیات و قهرمان این رشته حمایت خواهد کرد تا شاهد درخشش بیشتر ورزشکاران و مربیان این رشته باشیم.

با رای اعضای مجمع انتخابات هیات ووشو «مهدی خلیلی سوادکوهی» با کسب 26 رای بعنوان رییس «هیات ووشو استان مازندران» انتخاب شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مازندران نیازمند خانه تخصصی ووشو است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مازندران نیازمند خانه تخصصی ووشو است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.