ما با کسی از پشت دیوار حرف نمی زنیم – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

ما با کسی از پشت دیوار حرف نمی زنیم - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی در جمع خبرنگاران درباره انتشار تصاویر آلبوم خانه کاخ گلستان در فضای مجازی نیز گفت: توصیه من است که هیچ چیز محرمانه نداشته باشیم ما با کسی از پشت دیوار حرف نمی زنیم هر چه داریم باید رو باشد و مردم در جریان ذخایر ارزشمند قرار گیرند.

وزیر میراث فرهنگی بیان داشت: اگر تلاش شد که موزه جواهرات دوباره باز شود به این علت است که عده ای می گفتند جواهراتش کجاست و عده ای هم گفتند که آنها را برده اند. خیلی ها جرات نمی کردند در این باره حرف بزنند من خودم به بازدید از موزه رفتم و دیدم که تاج های سلطنتی سر جایش است. گفتم آنقدر آنها برده اند که این تاج ها در مقابلش چیزی نیست. ما هیچ چیز مخفی نداریم من اولین کاری که در صدا و سیما کردم این بود که آرشیو را آزاد کردم. فیلم هایی از تظاهرات گروه های مختلف پخش کردیم و این باب شد.

وی افزود: رییس جمهور در هر استانی که می رفت ضمن توجه همه به رعایت دستاوردهای میراث تاکید به حل مشکل مردم و گردشگران داشت و هر دو مورد را پیگیری می کرد. در کرمانشاه هم من را مخاطب قرار داد و خواست که دو موضوع با هم جلو برود. نگاه او جامع بود ما درباره همه پروژه ها ضمن حمایت از میراث فرهنگی، توجهی هم به گردشگری و امکان حضور گردشگران داریم و مدنظر داریم تا زمینه حضور مردم را در آن مناطق فراهم شود تا از دستاوردها استفاده کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ما با کسی از پشت دیوار حرف نمی زنیم – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ما با کسی از پشت دیوار حرف نمی زنیم – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.