مزایده ۲۸۸ دستگاه خودرو و شناور توقیفی مواد مخدر در هرمزگان برگزار شد

مزایده ۲۸۸ دستگاه خودرو و شناور توقیفی مواد مخدر در هرمزگان برگزار شد

به گزارش ساز ایرانی، «مجتبی قهرمانی»، رییس کل دادگستری هرمزگان روز چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: مزایده عمومی شماره ۶۸ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تحت نظارت دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان برگزار شد و در نتیجه آن ۲۳۳ دستگاه خودروی سبک، ۵۲ دستگاه موتورسیکلت، سه فروند قایق و ۵۹۰ دستگاه چرخ خیاطی مستعمل در معرض فروش قرار گرفت.

وی اضافه کرد: متقاضیان شرکت در این مزایده با مراجعه به محل پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان از اقلام موضوع مزایده یادشده بازدید و پیشنهادات خود را ارائه نموده اند.

رییس کل دادگستری هرمزگان افزود: لیست اقلام و فرم شرکت در مزایده در سایت ستاد مبارزه با مواد مخدر (صفحه اصلی، بخش مزایده و مناقصه) جهت دریافت شرکت کنندگان بارگذاری شده بود و دریافت جزئیات آن از طریق مشاهده متن فراخوان در صفحه اصلی این سایت به نشانی www.setadiran.ir امکان‌پذیر بوده است.

قهرمانی همچنین با تاکید بر جدیت دستگاه قضایی در ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان و مصادره اموال حاصل از پولشویی و تجارت موادمخدر، گفت: با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض برای خشکاندن ریشه‌های قاچاق مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهیم کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مزایده ۲۸۸ دستگاه خودرو و شناور توقیفی مواد مخدر در هرمزگان برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مزایده ۲۸۸ دستگاه خودرو و شناور توقیفی مواد مخدر در هرمزگان برگزار شد"، کلیک کنید.