مسئولیت رئیس جمهور آینده در حل چالش‌های پیچیده و فرابخشی کشور

مسئولیت رئیس جمهور آینده در حل چالش‌های پیچیده و فرابخشی کشور

ساز ایرانی/خراسان شمالی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بر نقش ویژه رئیس جمهور آینده برای حل چالش‌های پیچیده و فرابخشی حاکمیتی کشور تأکید کرد.

روح‌الله ایزدخواه سوم تیرماه در ستاد مردمی سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بجنورد اظهار کرد: حضور مردم برای شخص نیست و برای ادامه خط انقلابی‌گری و خدمت است.

وی بیان کرد: اولین دلیل ما برای شرکت در انتخابات این است که گفتمان انقلاب اسلامی را نشر دهیم و معتقدیم که گفتمان انقلاب باید یک اعتقاد عملی و راسخ باشد.

وی تأکید کرد: انتخابات فقط طریقت نیست بلکه موضوعیت نیز دارد. در چله دوم انقلاب باید فردی که تشنه خدمت است نه تشنه قدرت را انتخاب کنیم.

ایزدخواه با بیان اینکه رئیس جمهور ما نباید صرفا دنبال قدرت و سیاست‌بازی باشد، ادامه داد: رئیس جمهوری می‌تواند موفق باشد که خاکی باشد و خادم کل ملت برای حضور همه نیروها از همه لایه ها باشد.

وی با تاکید بر اینکه کشور ما فقیر نیست، افزود: مسئله‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد، چابکسازی دولت و مجموعه‌های مختلف است و رئیس جمهور کشور باید سهم نارضایتی جامعه از کم‌تحرکی ادارات را کاهش دهد.

این نماینده مجلس، نگاه سیاست‌زده را آفت کشور دانست و بیان کرد: ما کشور ناتوانی نیستیم و باید در دولت بعدی از افراد نخبه استفاده کرد و نقش مردم در اداره کشور را افزایش داد تا به صحنه بیایند و مشکلات را حل کنند.

ایزدخواه گفت: رئیس جمهور آینده در حل چالش‌های پیچیده و فرابخشی حاکمیتی کشور نقش تعیین کننده‌ای خواهد داشت و باید آن‌ها را برطرف کند و در این راستا تدبیر به خرج دهد.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسئولیت رئیس جمهور آینده در حل چالش‌های پیچیده و فرابخشی کشور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسئولیت رئیس جمهور آینده در حل چالش‌های پیچیده و فرابخشی کشور"، کلیک کنید.