مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت های کشور است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت های کشور است - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی، سیدعلی مهاجر بعد از ظهر دوشنبه در نشست با فعالان و نخبگان اظهار کرد: نخبگان و خواص جامعه نقش مهمی در هدایت جامعه دارند لذا از آنها تبیین، روشن گری و راهبری مردم و هم چنین مطالبه گری از مسوولان انتظار می رود.

وی افزود: مطمیناً اگر روحیه امیدوارانه و پر نشاط در جامعه نباشد از حرکت باز خواهیم ایستاد و این همان خواست دشمن بوده و وظیفه شما نخبگان ایجاد امید و حرکت در جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: باید مردم را نسبت به تصویر غیر واقعی و نا امید کننده که از ایران در فضای مجازی توسط دشمنان تصویر می شود، آگاه کنید.

وی یادآورشد: فضای مجازی که دشمنان آن را برای مردم خود و امنیت کشور خود مضر می دانند، ابزار آنها در جنگ نرم برای تجاوز به اذهان ملت ها و تغییر باورها است، لذا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.

رییس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: مردم در دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری مدیریت اجرایی کشور را به دولتی سپردند که با توکل و اتکا به توان داخلی و عمل به فرمایشات رهبر انقلاب، کشور را از چالش های بزرگی هم چون بیماری کرونا عبور داد.

وی یادآور شد: بیماری کرونا که علی رقم کشته های روزانه 500 تا 700 نفری، کشور را کاملاً متوقف کرده بود و دیدیم با تغییر نگاه و باور چگونه شرایط تغییر کرد.

مهاجر اظهار کرد: اکنون در آستانه انتخاباتی قرار داریم که دشمن نسبت به آن حساس است و برای بی اعتمادی مردم نسبت به آن تلاش می کند، از این رو اولویت کشور مشارکت حداکثری است و شما نخبگان جامعه می توانید اثرگذار باشید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت های کشور است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت های کشور است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.