ممنون که هنوز سعید پیردوست را می شناسید!

آفتاب نیوز :

سعید پیردوست، بازیگر مطرح سینما و تلویزیون که مدتی است در بستر بیماری به سر می برد و طی چند ماه گذشته به دلیل مشکلات قلبی در بیمارستان بستری بود در گفت وگویی با ساز ایرانی درباره آخرین وضعیت سلامتی اش می گوید: الحمدلله خدا را شکر خوبم و نسبت به چند ماه قبل بهترم. مشکل اصلی قلبم رفع شده است، اما همچنان تحت نظر هستم و در منزل استراحت می کنم.

او خاطرنشان می کند: یک دنیا ممنونم که همچنان احوال پُرسم هستید. ممنونم که هنوز سعید پیردوست را می شناسید. راستش این مدت هیچکس احوالپرس من نبوده، حداقل در این مدت که بیمار بودم هیچکس حالی از من نپرسیده و فقط شما ها هستید که به یاد من هستید.

پیردوست در عین حال تاکید می کند: من توقعی از کسی ندارم و برای همه آرزوی سلامتی می کنم. برای همه دوستانم و مردم عزیز کشورم خیر می خواهم. ان شاءالله که خداوند خودش شامل حال همه باشد. دوست دارم حالم بهتر شود و کار کنم، چون من هم مردم کشورم را دوست دارم، اما فعلاً شرایطش را ندارم و نمی توانم کار کنم، چون پزشکم اجازه کار نداده است.

سعید پیردوست صحبتش را پایان می دهد و می گوید: بالاخره بعد از 55 سال کار کردن آخرش همین می شود که حالی از آدم نمی پرسند، ولی عیبی ندارد. من برای همه آرزوی سلامتی و روز های خوب دارم. از طرف من سلام مرا به مردم عزیزم و همه دوستانم برسانید و بگویید دوستشان دارم.

سعید پیردوست متولد 16 دی ماه سال 1319 از بازیگران پیشکسوت سینما، تیاتر و تلویزیون کشورمان است. آخرین حضور پیردوست در تلویزیون مربوط به سریال طنز «چشم بندی» به کارگردانی شاهد احمدلو در سال 1401 بود. سعید پیردوست در سریال «87 متر» کیانوش عیاری هم ایفای نقش کرده که هنوز از تلویزیون پخش نشده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ممنون که هنوز سعید پیردوست را می شناسید!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ممنون که هنوز سعید پیردوست را می شناسید!"، کلیک کنید.