نامزد طنزپرداز انتخابات مجلس علاقه به کدام کمیسیون دارد؟ / با اسم و اعتبار خودم کاندیدا شدم

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ایرج ملکی و بهمن دان هم از نامزدهای مجلس دوازدهم شورای اسلامی هستند و این خبر حواشی زیادی را به همراه داشت. در واکنش به این ماجرا عباس عبدی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «چرا برخی نسبت به تایید صلاحیت یک طنزپرداز انتقاد دارند؟ اگر وی به مجلس برود و جدی کار کند به احتمال فراوان از اغلب نمایندگانی که ما می شناسیم آگاه تر و کم خطرتر است. اگر کار طنز خود را در آنجا ادامه دهد که به گَرد پای سایرین نخواهد رسید باز هم زیانش کمتر است.»

نامزد طنزپرداز انتخابات مجلس علاقه به کدام کمیسیون دارد؟ / با اسم و اعتبار خودم کاندیدا شدم                                                                                                                                                                                                                                                   به دنبال همین ماجرا ساز ایرانی گفت وگویی با این چهره هنری انجام داده است که بخشی از آن را در ادامه می خوانید.

در این روزهای اخیر خیلی انتقادات از شما بالا گرفته است. اینکه چرا شما به عنوان طنزپرداز آمده اید و کار سیاسی انجام می دهید. شما از این انتقادات ناراحت نمی شوید؟

نه اصلا. مردم چهره ایرج ملکی را به عنوان چهره هنری می شناسند. در صورتی که من کارشناس وزارت نیرو هستم. در کارهای فرهنگی زیادی شرکت کردم. من دارای لیسانس مدیریت روابط عمومی هستم. مهندسی فناوری کامپیوتر را دارم و تجارب خوبی دارم. هر جایی که مناسبت بوده شرکت کردم. بین مردم بودم. درد مردم را می دانم. در فعالیت فرهنگی و اجتماعی حضور پیدا کردم. دغدغه مردم را در فیلم هایم به نوعی ظهور دادم. این حس در من بود که با فیلم هایم درددل مردم را به مسوولان منتقل کنم. حالا اگر خودم مسوول باشم، صراحتا به صورت مستقیم مشکلات مردم را پیگیری می کنم. در هر زمینه که لازم باشد. من به مردم حق می دهم، اما اگر در خودم این توانایی را نمی دیدم؛ هرگز پای در عرصه انتخابات نمی گذاشتم. من سعی کردم مردم همیشه خوشحال باشند و با فعالیت های هنری ام انرژی مثبت را انتقال دهم. من مدعی نیستم که همه مشکلات را حل می کنم، اما در حد خودم تلاش می کنم که این مشکلات را حل کنم.

مردم چگونه با شما برخورد می کنند و تا امروز چه واکنش هایی را دریافت کرده اید؟

بیشتر جامعه با اشتیاق من را حمایت کردند. من اگر تردید داشتم که شرکت نمی کردم. مردم به ستاد می آیند و می گویند که ما از شما حمایت می کنیم. مردم از تهران و شهرستان ها می گویند که ما حاضریم به کرمانشاه بیاییم و به شما رای بدهیم. وقتی محبت و عشق را می بینید در مقابل این همه محبت آیا کار دیگری می توان کرد یا باید به احساسات و امیدشان خیانت کرد؟ واقعا باید تمام قد کنار مردم عزیز ایستاد و به آنها احترام گذاشت. ایرج ملکی می خواهد نماینده مردمی باشد که می خواستند روی صندلی های مجلس بنشینند. من خودم را نماینده این افراد می دانم.

چرا با توجه به اینکه فعالیت سیاسی نداشتید وارد این عرصه شدید؟

نه اتفاقا مردم بزرگ ترین پشتوانه من هستند. اتفاقا خیلی از احزاب و اشخاص پیشنهاد دادند که من با آنها ایتلاف کنم، اما من حاضر نشدم. من با اسم و اعتبار خودم کاندیدا شدم.

اگر رای بیاورید؛ تمایل دارید که در کدام کمیسیون عضو شوید؟

ترجیح من کمیسیون فرهنگی است. ولی در هر کمیسیونی که نیاز وجود داشته باشد، می روم و مشکلی نیست.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامزد طنزپرداز انتخابات مجلس علاقه به کدام کمیسیون دارد؟ / با اسم و اعتبار خودم کاندیدا شدم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامزد طنزپرداز انتخابات مجلس علاقه به کدام کمیسیون دارد؟ / با اسم و اعتبار خودم کاندیدا شدم"، کلیک کنید.