نسل جوان باید با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شود

ساز ایرانی/تهران نشست هماهنگی برگزاری کنگره ملی سرداران و 12000 هزار شهید استان تهران با حضور فرمانده سپاه شهریار، فرمانده سپاه اندیشه، فرماندار شهرستان شهریار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و دیگر مسیولین در محل سالن جلسات شهید صدرزاده فرمانداری ویژه شهرستان شهریار برگزارشد.

فرماندار شهرستان شهریار ضمن اشاره به 1100 شهید شهرستان شهریار در جلسه هماهنگی برگزاری این کنگره گفت: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا وظیفه همگانی است و نسل جوان باید با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شود. به همین منظور با تمام توان و قدرت و با استفاده از ظرفیت و پتانسیل شهرستان برنامه هایی شایسته منزلت شهدا و خانواده های معظم آنها اجرایی گردد.

فاتحی نژاد در این خصوص تشریح کرد: ساخت یک فیلم سینمایی 45 دقیقه ای از زندگی شهدای شاخص شهرستان، ساخت و نصب المان کنگره شهدا در ورودی های شهرهای هفتگانه شهریار، طراحی و اجرای دیوارنگاره ها با محوریت تصاویر شهدا، ساخت نماهنگ ویژه شهرستان شهریار، پویش کتابخوانی و مقاله نویسی، برگزاری اجلاسیه شهدای اقشار در 23 اردیبهشت، جمع آوری آثار برجای مانده از شهدای شهرستان، تالیف کتب در راستای زندگی نامه شهدا، فضاسازی شهرستان و برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی، هنری و اجتماعی و… از اقداماتی است که در قالب ستاد بزرگداشت شهدای شهرستان شهریار تا روز برگزاری کنگره در سطح شهرستان اجرایی خواهد شد. 

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه در خلال کنگره 12000 شهید استان تهران و بازدید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از این نمایشگاه خاطر نشان کرد: انتظار داریم شاهد هماهنگی و هم افزایی مجموعه مدیریتی شهرستان در برگزاری نمایشگاه کنگره 12000 شهدای استان تهران باشیم. همچنین نکته حایز اهمیت این نمایشگاه بازدید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از غرفه شهرستان است به همین دلیل غرفه برپا شده باید از هر جنبه  برجسته باشد. 

همچنین در پایان این نشست، شهرداران هفتگانه احکام مسیولیت خود را دریافت کردند.
 
پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نسل جوان باید با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نسل جوان باید با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شود"، کلیک کنید.