هشدار به گردشگران ارتفاعات شمال تهران

هشدار به گردشگران ارتفاعات شمال تهران

به گزارش ساز ایرانی ،حامد یزدی ساز ایرانی، بعد از ظهر چهارشنبه از پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال بارش شدید باران و خطر وقوع سیلاب در ارتفاعات شمالی استان تهران، خبر داد.

تابناک در خبری نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه منطقه اثر مخاطره دامنه و ارتفاعات شمالی استان تهران، به ویژه ارتفاعات پایتخت و امام زاده داوود (ع)، شمیرانات، پردیس، دماوند و فیروزکوه، آبعلی، لواسان و میگون پیش بینی شده است، گفت: توصیه اکید مدیریت بحران به شهروندان و گردشگران این است که از امروز چهارشنبه 16 خرداد ماه تا فردا پنج شنبه 17 خرداد ماه از اتراق و تردد کنار رودخانه ها، رود دره ها و مسیل ها به طور جدی اجتناب کنند.

یزدی ساز ایرانی در خصوص آب گرفتگی معابر و لغزندگی محورها و خطر ریزش سنگ، استحکام سازه های موقت نیز هشدار داد و افزود: از مردم عزیز می خواهیم در صورت عدم ضرورت از سفر به محورهای کوهستانی خودداری کنند.

وی در خصوص عدم صعود به ارتفاعات استان تهران نیز هشدار داد و بیان کرد: طبق اعلام هواشناسی بروز مخاطرات بارش باران، گاهی رگبار شدید، رعد و برق و بارش تگرگ و باد شدید محتمل است، لذا از مردم، گردشگران و کوهنوردان می خواهیم به هیچ عنوان به ارتفاعات نروند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران ضمن تاکید بر لایروبی کانال ها و آب روها به پاک سازی دهانه پل ها نیز اشاره کرد و گفت: هشدار نارنجی هواشناسی جها آماده باش دستگاه های اجرایی و امدادی ابلاغ شده و مدیریت بحران نیز در آماده باش کامل خواهد بود.

47217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار به گردشگران ارتفاعات شمال تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار به گردشگران ارتفاعات شمال تهران"، کلیک کنید.