پیام تشکر همسر شهید جمهور به همسران روسای کشورهای مختلف 

پیام تشکر همسر شهید جمهور به همسران روسای کشورهای مختلف 

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی افزود: بدون شک همدردی صمیمانه و گرم شما در این حادثه تلخ، اشتیاق به همکاری را بین ما و شما تقویت نموده است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران تصریح کرد: با شهادت مجاهد خستگی ناپذیر رئیسی قهرمان، گروه های مختلف مردم نیز برای گسترش ارتباطات و فعالیت های منطقه ای و جهانی، آماده شده اند و لازم می دانم اعلام کنم انگیزه ها و ظرفیت های عمومی فعال شده در جریان این حادثه دردناک چه بسا بیشتر از گذشته می تواند به پیشرفت و تقویت مصالح مردم و منافع ملی دو کشور کمک کند و می دانید که تقویت دیپلماسی عمومی و گشودن راه جوانان پرشور و مردم فرهیخته، متخصصین، مبتکرین و اقشار مردم تا چه حد در تضمین منافع ملی و امنیت پایدار و پیشرفت همگانی می تواند موثر باشد و از این رو امیدوارم زمینه های همکاری های فرهنگی به خصوص برای بانوان فعال دو کشور نیز افزایش یابد.

علم‌الهدی در بخش دیگری از این پیام نوشت: از سرکار عالی که در این روزهای سخت با ما همدردری نمودید می خواهم ضمن ابلاغ تشکر ما به همسر محترم و مردم خوب کشورتان و با توجه به اهتمام شهید رئیسی به موضوع ارتقاء جایگاه خانواده همکاری های فی‌مابین را تقویت نمایید.

همسر شهید رئیسی، رئیس جمهور شهید جمهوری اسلامی ایران در پایان ابراز امیدواری کرد خداوند دانا و توانا همه کسانی که برای برپایی صلح و عدالت و ارتقای خانواده و ایجاد جهانی سرشار از محبت، تلاش می کنند غریق رحمت بی انتها و برکات ابدی نماید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تشکر همسر شهید جمهور به همسران روسای کشورهای مختلف " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تشکر همسر شهید جمهور به همسران روسای کشورهای مختلف "، کلیک کنید.